Неділя, 29 Травня, 2022

Закінчаться гроші і будуть помирати від голоду: мер Миколаєва вважає, що карантин продовжено не буде

 

Станом на 7 квітня Миколаїв і досі залишається єдиним містом та областю, які не зачепила епідемія COVID-19. Зараз в інфекційній лікарні знаходиться 9 пацієнтів, шестеро з них госпіталізовано вчора. Тим часом кількість інфікованих по країні поступово досягає відмітки у 1500 людей. Від загальнонаціонального карантину нині страждає економіка не лише України, але і провідних держав світу, пише mykolaiv-yes.com.ua.

Аналітики дискусують стосовно того, що принесе більше шкоди, хвороба або карантинні заходи. Після введення обмежувальних заходів, українці почали активно витрачати свої заощадження. Проте, вони є далеко не у всіх, про ситуацію, яка очікує людей, які живуть від зарплати до зарплати годі говорити. Гроші сидіти вдома закінчують, тож цілком вірогідно, що скоро люди почнуть помирати не від коронавірусу, а від голоду. Про це у щоденному включенні повідомив мер Миколаєва Олександр Сєнкевич. Очільник міста наголосив, що уряд розуміє тяжке фінансове положення людей. Для продовження карантину необхідно вводити соціальну допомогу аби люди могли елементарно себе прогодувати. В сучасних умовах Сенкевич не бачить сенсу продовжувати карантин після 24 квітня. 

“Я думаю, що воно (захворювання, – ред) вже буде припинятися, тому що люди почнуть помирати вже не від коронавірусу, а від голоду.Тому необхідно вже працювати. Я зараз говорю це без жартів, а серйозно. Я думаю, що на найвищому рівні це теж розуміють”, – заявив мер міста. 

Сьогодні до міського голови звертається чимало городян, які опинилися в скрутному становищі з питанням: що робити, якщо закінчились гроші? Сєнкевич закликав миколаївців звертатися на гарячу лінію. Якщо ви втратили роботу, то встаньте на облік до служби зайнятості, там вам оформлять тимчасові виплати по безробіттю. Якщо жоден з варіантів не підходить, залишається лише звертатись до кредитних установ.