Четвер, 23 Червня, 2022

У Миколаєві жінку виштовхали з трамваю: на КП повідомили про погрози водію та спробу проникнення в кабіну

У зв’язку з введенням всеукраїнського карантину, у Миколаєві посилили контроль за пересуванням людей містом у громадському транспорті. Після введення Надзвичайного стану в країні, водії мають право перевозити в салоні пасажирів не більше, ніж половина сидячих місць в салоні. Водії також все рідше ризикують брати більше пасажирів, адже декілька перевізників вже отримали штраф в 17 тис грн. В трамваях та тролейбусах міста ця цифра і досі 10 осіб. Проте, головною умовою для людей є наявність масок, інакше в салон заходити заборонено. Далі на mykolaiv-yes.

На жаль, далеко не всі пасажири притримуються вимог, тож конфлікти з водіями продовжуються. Місцева мешканка  Євгенія Голубова повідомила, що вчора, 26 березня, її силою виштовхнула з салону водій трамваю. Причиною конфлікту стала відсутність маски у знайомого, з яким зайшла дівчина. Після того, як вони зайшли до транспорту, на наступній зупинці в салон сіла ще одна пасажирка без маски. На зауваження водія про те, що вона без маски, пасажирка заявила, якщо в салоні є такі самі пасажири, тож і вона може їхати без засобів захисту. Далі працівниця електротрансу чомусь вирішила вивести з трамваю Євгенію, яка одягла маску, а не її знайомого, в якого її не було.

Дівчина стверджує, що її силою виштовхали з салону, а за спробу зафільмувати конфлікт на телефон, хотіли його відібрати. Гроші за проїзд, звичайно, ніхто не повернув. Саме тому дівчина була змушена викликати на місце події поліцію та написати на працівницю заяву. 

Керівництво КП “Миколаївелектротранс” заявило, що водій керувалась правилами перевезення пасажирів в умовах карантину. Пасажирів в салоні має бути не більше 10 та всі вони мають бути в засобах індивідуального захисту. Тому водій зробила учасникам конфлікту зауваження та зупинила рух до усунення порушень. Про конфлікт працівниця одразу повідомила до диспетчерської служби. На КП додали, що дівчина погрожувала водію та намагалась проникнути в кабіну, що категорично заборонено правилами безпеки. На місце подій прибула поліція та забрала пасажирів до відділку, щоб з’ясувати причини конфлікту.