Четвер, 26 Травня, 2022

На Миколаївщині організували підвіз медиків на роботу

Відповідно до правил всеукраїнського карантину проти коронавірусу, на Миколаївщині було припинено будь-яке міжміське сполучення громадським транспортом, а по місту можна перевозити не більше 10 осіб одночасно. Всіх порушників очікують штрафи від 17 тисяч гривень і відповідні протоколи вже склали миколаївські правоохоронці.  Дане обмеження стало величезною проблемою для медичних працівників, адже вони просто-напросто тепер не можуть дістатись власних робочих місць. Далі на mykolaiv-yes.

Небайдужі громадяни почали самотужки доставляти лікарів на роботу та закликали всіх власників автомобілів по можливості допомогти медичним працівникам, адже саме вони сьогодні тримають оборону на першій лінії. 

Зараз до вирішення проблеми нарешті приєдналась і влада. Виконуючий обов’язки начальника управління інфраструктури Миколаївської ОДА Сергій Сікорський заявив, що з завтрашнього дня почнеться централізована доставка медиків по 6 розробленим маршрутах. Таким чином планують підвозити майже півтисячі медичних працівників на роботу. 

Нагадаємо, що нещодавно голова Миколаївської облради Вікторія Москаленко потрапила в скандал, адже в розпал епідемії коронавірусу вирішила придбати білий автомобіль на 5 місць за майже 600 тисяч гривень. Пізніше Москаленко заявила, що прийняла рішення про придбання авто, щоб вирішити проблему перевезення медиків та по завершення тендеру тимчасово передасть машину їм. 

Зважаючи на те, що скоро вибори мера Миколаєва, кандидат на дану посаду Артем Ільюк також зголосився допомагати. Він вирішив передати власний вантажо-пасажирський автомобіль “Рено” в тимчасове користування міському управлінню охорони здоров’я на час боротьби з пандемією. Медики самі зможуть вирішити, для чого їм більше потрібен автомобіль, щоб перевозити працівників або медичні вантажі.