Субота, 21 Травня, 2022

Тільки за гроші: миколаївським пільговикам заборонили кататись у транспорті в робочу перевозку

Від початку всеукраїнського карантину та введення обмеження кількості одночасного перевезення пасажирів у громадському транспорті, у Миколаєві відбувся транспортний колапс. Люди були змушені годинами безрезультатно очікували транспорту на зупинках, адже кількість машин на маршрутах різко скоротилась. Водії заявили, що їм фінансово не вигідно возити всього 10 пасажирів в салоні, а доступні 10 місць у комунальному транспорті ще на кінцевих зупинках займали пенсіонери-пільговики. Далі на mykolaiv-yes.

Миколаївці неодноразово висловлювали своє обурення поведінкою людей похилого віку, адже вони займали місця в салоні та катались по місту. Більшість за звичкою їхали на ринок або дивитись за онуками. В цей же час сотні людей не могли вчасно дістатись роботи в аптеках, продуктових магазинах та інших установах, що досі функціонують. Крім того, вони масово ігнорували засоби індивідуального захисту, хоча в транспорт заходити без маски категорично заборонено. Зважаючи на те, що люди похилого віку знаходяться у групі ризику, то вони наражають себе та оточуючих на серйозну небезпеку. Останньою краплею стало те, що пенсіонери побили водія електротрансу, який відмовився запускати в салон більше 10 осіб. Пізніше один з них перегородив власним тілом рух трамваю. Розбиратись з порушником громадського порядку та умов карантину довелось поліції. 

Єдиним виходом з даної ситуації стала заборона пільговикам безкоштовно пересуватися у міському транспорті в години пік. Від завтра, 25 березня, у Миколаєві не діятиму пільги на проїзд з 5:30 до 10:00 ранку, а також з 16:00 до 19:00. Пенсіонери не можуть в цей час безкоштовно пересуватися у трамваях, тролейбусах та комунальних автобусах. Якщо ж у них виникне нагальна необхідність кудись поїхати, то доведеться заплатити  та дочекатись власної черги на рівні з іншими пасажирами.