П’ятниця, 20 Травня, 2022

У мера Миколаєва Олександра Сєнкевича виявили COVID-19 та пневмонію

Сьогодні, 9 листопада, стало відомо, що мер Миколаєва Олександр Сєнкевич захворів на коронавірус. Про позитивний тест на COVID-19 та наявність пневмонії він написав на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі. У зв’язку з цим він був вимушений відправитися на самоізоляцію повідомляє “mykolaiv-yes.com“.

“Друзі, у мене тут виникла невеличка невчасна проблема – у мене виявили COVID-19 і невеличку пневмонійку. Вимушений піти на самоізоляцію”, – повідомив Миколаївський міський голова.

Детально про своє самопочуття Миколаївський міський голова не повідомляє. Чи було інфіковано когось із родичів чи підлеглих також не відомо.

Варто зауважити, ще три дні тому під час чергового онлайн включення Олександр Сєнкевич критикував городян, які їздять у громадському транспорті без захисної маски, наражаючи оточуючих на небезпеку. В той же час він зауважив, що регулярно користується засобами індивідуального захисту, тому що постійно спілкується з великою кількістю людей і не хоче наражати їх на небезпеку, якщо у нього виявлять коронавірус.

“Ризик захворювання у мене великий і ношу я маску, щоб захистити інших людей, які також можуть захворіти”, – заявляв Сєнкевич.

Нагадаємо, що раніше на коронавірус також перехворів голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік. Він проходив лікування у місті Києві, де він підписував декларацію з сімейним лікарем. Хвороба голови облласної державної адміністрації припала якраз на передвиборчу гонку. Саме з цим інсайдери пов’язують провальні результати партії “Слуга народу” на місцевих виборах на Миколаївщині.

Сьогодні про інфікування також повідомив і Президент України Володимир Зеленський.

Варто зауважити, що лише за минулу добу на Миколаївщині було виявлено 207 нових хворих на коронавірус. З них у обласному центрі проживає 113 осіб. Протягом останнього тижня у Миколаєві щодня фіксують трохи більше сотні інфікованих коронавірусною інфекцією. За час перебування у “червоній” карантинній зоні рівень захворюваності на Миколаївщині скоротився вдвічі, але показники досі залишаються стабільно високими.