П’ятниця, 27 Травня, 2022

Рано давати якусь марну надію, – мер Миколаєва про ситуацію з захворюваністю на COVID-19

В Україні вже кілька днів поспіль фіксують тенденцію, коли кількість людей, які одужали від коронавірусу, більша ніж нових підтверджених хворих. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов  заявив, що це свідчить про позитивну, хоча і не стабільну динаміку розвитку ситуації, повідомляє “mykolaiv-yes.com”. 

На Миколаївщині за добу  від COVID-19 одужало більше людей, ніж захворіло

Станом на 8 грудня, на Миколаївщині зафіксували ще 328 нових випадків захворювання на коронавірус. Загалом від початку дії всеукраїнського карантину в області позитивний тест на COVID-19 отримало більше 22 тисяч осіб, з них 997 осіб – медичні працівники. У Миколаєві за минулу добу додалось 199 нових хворих, а загалом більше 15 тисяч. 

При цьому позитивною новиною є те, що за минулу добу від коронавірусу вилікувались 369 осіб, а це більше, ніж нових хворих. На жаль, кількість осіб, які померли з діагнозом коронавірусна інфекція зростає, нині вона становить 361 особу, п’ятеро за останню добу. Показник смертності становить 1,6%. Нині на стаціонарному лікуванні перебуває 1111 осіб, яких госпіталізовано у лікарні по всій області. Завантаженість ліжок у медичних закладах становить 67,9%, а рівень захворюваності перевищує допустимі показники у тринадцять разів. 

Нагадаємо, що 5 грудня у Миколаївській області також зафіксували, що кількість нових виявлених хворих (+408)  була меншою, ніж тих, хто одужав (1447). 

Мер Миколаєва заявив, що миколаївцям не варто завчасно радіти зменшенню кількості нових хворих

Сьогодні під час регулярного онлайн включення мер Миколаєва Олександр Сєнкевич закликав городян та мешканців області не тішити себе марними надіями, що коронавірус відступає. Він підтвердив, що кількість нових випадків інфікування у обласному центрі зараз перебуває на приблизно одному рівні, тож приводів розслаблятися немає. Медична служба продовжує виконувати свої службові обов’язки та налагоджувати роботу. 

“У Миколаєві ситуація з коронавірусом залишається на тому самому рівні, що і була. Рано давати якусь марну надію, але радує те, що кількість захворювань збільшується не в геометричній прогресії, а поки що з невеликим додаванням. Є дні, коли кількість захворілих зменшується, а є дні, коли збільшується на невелику кількість. Проте медична служба продовжує виконувати свої обов’язки і налагоджувати роботу саме у цьому напрямку, у лікуванні наших хворих. Це відбувається доволі успішно”, – зауважив Миколаївський міський голова. 

Варто зауважити, що нині у Миколаєві повністю зайняті всі ліжка пацієнтами з підтвердженим діагнозом та підозрою на коронавірус у міській лікарні №1, Обласний центр лікування інфекційних захворювань заповнено на 78,2%. У міській лікарні №5 зайнято лише 40% ліжок для підтверджених хворих. 

Нагадаємо, що 19 грудня у Миколаєві буде відкрито новий мобільний госпіталь для лікування хворих коронавірусом. Його було побудовано завдяки фінансуванню Миколаївського глиноземного заводу.