П’ятниця, 27 Травня, 2022

Після сесії Миколаївської облради голова ОДА заявив, що має симптоми COVID-19 йде на самоізоляцію

Вчора, 9 грудня, у Миколаєві відбулася перша урочиста сесія обласної ради, в ході якої депутати приймали присягу та обрали нового голову. Для партії “Слуга народу”-  це було дуже важливе засідання, адже попри всього 16 обраних депутатів, вони планували поставити на посаду голови свого кандидата і це їм вдалося. За підсумками голосування, кандидатуру Ганни Замазєєвої від партії “Слуга народу” підтримало 52 депутати, представники партії “Європейська солідарність” відмовилися голосувати. На засіданні також був присутній і голова ОДА Віталій Кім, який назвав обрання колеги по партії консолідованим рішенням та висловив готовність до максимальної співпраці, повідомляє “mykolaiv-yes.com.ua”.

Після сесії голова Миколаївської обласної державної адміністрації заявив, що йде у самоізоляцію 

Якщо у першій половині дня Віталій Кім активно приймав участь у політичному житті області, то о шостій вечора голова ОДА повідомив, що змушений піти у самоізоляцію. Причиною цього стало можливе захворювання на коронавірус у його дружини. Віталій Кім додав, що також має деякі симптоми недугу, тому сьогодні він має також пройти тестування. 

“Щойно дізнався, що моя дружина можливо захворіла на COVID. Сам також маю деякі симптоми. Завтра разом будемо здавати тест та очікувати результат”, – повідомив голова Миколаївської ОДА. 

Віталій Кім пообіцяв тримати мешканців області в курсі свого стану та наголосив, що сьогодні поширення коронавірусу є найважливішою із проблем. 

Нагадаємо, що колишній очільник ОДА Олександр Стаднік також перехворів на коронавірус. Позитивний тест він отримав 14 вересня. Серед основних симптомів захворювання Стаднік відзначив наявність високої температури та біль у горлі. Після цього він вирішив звернутися до свого сімейного лікаря у Києві. Спочатку голові ОДА призначили амбулаторне лікування, а після погіршення стану госпіталізували до столичної лікарні №4. Перебуваючи у стаціонарі, Стаднік повідомив, що хвороба в нього проходила  важко та іноді він майже не міг дихати. 

Зрештою, йому вдалося подолати недуг, але пробув він на посаді не довго – 25 листопада Президент України офіційно підписав указ про призначення на посаду Віталія Кіма. Інсайдери називають головною причиною звільнення Стадніка провальні результати місцевих виборів 2020 року для партії “Слуга народу”. Саме тому обрання нового голови облради від пропрезидентської політичної сили було стратегічним питанням для нового очільника ОДА Віталія Кіма. 

Що відомо про нового голову ОДА Віталія Кіма

Віталій Кім офіційно перебуває на посаді всього два тижні. На відміну від Олександра Стадніка та Олексія Савченко, Кім місцевий бізнесмен та нове обличчя в політиці. Закінчив Миколаївську гімназію №2 та  технічний університет імені Адмірала Макарова.

До лав “Слуги народу” він приєднався два роки тому у якості волонтера, а на місцевих виборах 2020 року очолив передвиборчий штаб. Відповідно до результатів голосування, його також було обрано депутатом міської ради. Попри призначення головою ОДА, Віталій Кім не має наміру відмовлятися від мандату та прийматиме участь у сесія та роботі ради на рівні з іншими народними обранцями.