П’ятниця, 27 Травня, 2022

Інсайдери заявили, що голова Миколаївської ОДА потрапив у список кандидатів на звільнення, через провальні результати виборів

Провладна партія “Слуга народу” провалила вибори до місцевих рад у всіх регіонах України. Ще рік тому на виборах до Верховної Ради у Миколаєві партію Зеленського підтримало більше 50% виборців, а нині “Слуга народу”, за попередніми підрахунками голосів, має всього 14,5% та займає третє місце. Лідерами передвиборчої гонки до Миколаївської міської ради стали “Опозиційна платформа – За життя” та “Пропозиція”. Провести свого кандидата в мери Тетяну Домбровську бодай у другий тур виборів у місті корабелів “Слузі народу” також не вдалося. Далі на mykolaiv-yes.

На виборах депутатів обласної ради навіть попередні результати голосування досі невідомі. Це пов’язано зі складнощами підрахунку голосів, а також численними порушеннями. Нині було визнано недійсними всі бюлетені з 30 виборчих дільниць. Скоріше за все, вибори на цих дільницях доведеться проводити повторно. Також про крадіжку голосів заявляють і кандидати в депутати від партії “Наш край”. 

Проте навіть не дочекавшись оголошення офіційних результатів, політичні аналітики навперебій називають ці вибори провальними для “Слуг народу”, які розгубили підтримку тих, хто дав їм кредит довіри на виборах президента на народних депутатів. В той же час голова партії Олександр Корнієнко просить не поспішати з такими висновками. Той факт, що кандидати від партії не змогли пройти у другий тур жодного великого міста України, у “Слузі народу” також публічно ігнорують, хоча всередині політичної сили питання активно обговорюють. 

Телеграм канал “Легітимний” оприлюднив список голів ОДА, яких хочуть звільнити через провальні вибори

Нещадавно на інсайдерському телеграм каналі “Легітимний” було оприлюднено список голів обласних державних адміністрацій, які знаходяться у зоні ризику та на грані звільнення через провальні результати місцевих виборів. Список попередній, адже після оголошення офіційних результатів волевиявлення, всіх претендентів на виліт викликатимуть на розмову до Офісу Президента, там і вирішиться їх доля. 

“Торги в Офісі Президента продовжуються, але “губернаторам” вже повідомили про їх “хиткий стан”. Це поки попередній список. Після виборів кожного губернатора та “відповідального” будуть викликати в ОП та проводити з ними бесіди”, – повідомляє “Легітимний”. 

Зауважимо, що до списку голів ОДА з “хитким становищем” потрапили Максим Куций, Юрій Гусєв, Олексій Кучер, Олександр Бондаренко, Роман Грищенко, Максим Козицький, Володимир Труш, а також губернатор Миколаївщини Олександр Стаднік. 

Всі вибори очільник Миколаївської ОДА хворів на COVID-19

Під загрозою звільнення, за даними “Легітимного”, опинився і голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік. Це і не дивно, адже ще до початку передвиборчої гонки його практично не було на робочому місці. Свою відсутність він пояснював тим, що їздив по районам та інспектував роботу різних галузей. 

Під час підготовки до виборів та у сам розпал компанії Олександр Стаднік взагалі був відсутній у області та не міг вирішувати місцеві проблеми. Проте на це була дуже вагома причина – Стаднік захворів на коронавірус. Йому стало погано, коли він поїхав на роковини померлого батька. Після цього йому довелося звернутися за медичною допомогою у Києві, де він має підписану декларацію з сімейним лікарем. Підтвердився діагноз коронавірус. Лікування було довготривалим та непростим, тож керівник області повернувся на Миколаївщину лише нещодавно. Чи залишиться він на своїй посаді буде відомо вже після офіційного оголошення результатів виборів.