Четвер, 30 Червня, 2022

Голова Миколаївської ОДА Стаднік отримав позитивний тест на COVID-19 та госпіталізований у Києві

На Миколаївщині  стрімко зростає кількість хворих на коронавірус. Станом на 14 вересня в області інфіковано 2114 осіб. Лише за добу додалось більше 60 хворих. Одужало за весь період 699 осіб, а померло 51. Також зафіксували перший випадок зараження коронавірусом серед керівників області. Вчора, 14 вересня, позитивний тест на COVID-19 отримав голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік. Про це він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі. Далі на mykolaiv-yes.

Декілька днів тому чиновник почав себе погано почувати. В нього були всі типові для інфекції симптоми, серед яких висока температура та біль у горлі. Саме тому Олександр Стаднік вирішив не займатися самолікуванням та звернувся за консультацією до лікаря. Його було направлено на тестування, яке підтвердило, що у чиновника не звичайна застуда, а коронавірус. 

“Щойно отримав результат дослідження на COVID-1. На жаль він виявився позитивним”, – повідомив голова Миколаївської ОДА. 

Нині Олександр Стаднік госпіталізований в одну з лікарень столиці. Факт того, що голова Миколаївської ОДА проходитиме лікування у Києві, а не у регіоні, який він очолює, викликав обурення у деяких місцевих мешканців. 

“Все ж недобре, що Київ. Ви ж губернатор Миколаївської області! А так, звичайно ж, ви не зрозумієте тих умов, в яких нині міські лікарні. Відчувши все на собі, ви з більш чистою совістю  можете боротися за область, підказати щось меру”, – вважають городяни. 

Де та яким чином заразився голова Миколаївської ОДА не повідомляють, так само як і про наявність інфікованих серед контактних осіб Олександра Стадника. Проте варто зауважити, що близько двох тижнів тому він був присутній на грандіозному святкуванні 42-річчя олімпійської чемпіонки Лілії Подкопаєвої. Вони підтримують дружні відносини вже 17 років. Крім того на святі були присутні українські зірки брати Кличко, прима-балерина Катерина Кухар, Марія Єфросиніна з сім’єю, гурт MOZGI та багато інших.