П’ятниця, 20 Травня, 2022

Президент офіційно призначив Віталія Кіма головою Миколаївської ОДА

Голова передвиборчого штабу партії “Слуга народу” у Миколаєві Віталій Кім офіційно став новим очільником обласної державної адміністрації. Три дні тому Володимир Зеленський отримав негативний тест на коронавірус, повернувся до звичайного режиму роботи та вже встиг підписати відповідний указ  №517/2020 про призначення Кіма на посаді, повідомляє “mykolaiv-yes.com”. 

Службове посвідчення новому губернатору Миколаївської області президент вручив вчора, 25 листопада, у власному офісі. На фото,представленому на офіційному сайті, Віталій Кім позує в захисній масці, а Володимир Зеленський без, при тому, що він щойно одужав від COVID-19. 

Нагадаємо, що попереднє рішення про звільнення з посади голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка та призначення Віталія Кіма Кабінет Міністрів ухвалив ще два тижні тому. Головною причиною звільнення Стадніка, за повідомленнями інсайдерів, стали незадовільні результати місцевих виборів. “Слуга народу” не змогла набрати до міської та обласної ради більше 15% голосів виборців. Проте дане рішення не особливо засмутило більшість мешканців області, адже за час перебування на посаді Стаднік не відзначився активною діяльністю та змінами на краще. При цьому вирішив розподілити гроші Державного фонду регіонального розвитку не на будівництво дюкеру, для забезпечення централізованим водопостачанням мешканців Варварівки, а на модернізацію Міжнародного аеропорту “Миколаїв”. 

Віталій Кім – це нове обличчя в миколаївській політиці. Він навчався у Миколаївській гімназії №2 та закінчив технічний університет імені Адмірала Макарова. Два роки тому він прийшов у “Слугу народу” в якості волонтера, потім йому пропонували балотуватися у народні депутати, але Кім відмовився. На виборах 2020 року він йшов другим номером у списку кандидатів в депутати Миколаївської міської ради та очолював передвиборчий штаб партії.