Середа, 29 Червня, 2022

Стадніка замінить Кім: що відомо про, затвердженого Кабміном, кандидата на посаду голови Миколаївської ОДА

Найближчим часом у Миколаївській обласній державній адміністрації в черговий раз зміниться керівництво. Олександра Стадніка, який починав свою кар’єру слюсарем з ремонту автомобілів, а вже через три роки переїхав до столиці та зайняв керівну посаду україно-американського підприємства, далі будував успішну кар’єру податківця, замінить на посаді Віталій Кім, повідомляє “mykolaiv-yes.com”. 

Зміну голови Миколаївської ОДА затвердили в Кабінеті Міністрів

Про звільнення голови Миколаївської ОДА Олександра Стадніка з посади інсайдери почали говорити відразу після місцевих виборів. Головною причиною звільнення стали незадовільні результати провладної партії “Слуга народу”, яка не змогла провести свого кандидата Тетяну Домбровську до другого туру виборів, сама партія за результатами виборів до Миколаївської міської та обласної ради зайняла лише третій результат. Від більш ніж 50% голосів на виборах до Верховної Ради до місцевих виборів залишилося всього 15%. 

Навіть для пересічних миколаївців, бажання звільнити Стадніка з посади  не стало несподіванкою. За весь період роботи столичного податківця практично не бачили у Миколаєві, проте він запевняє, що їздив областю та вивчав її проблеми. Напередодні виборів Стаднік важко захворів коронавірусом, тому взагалі випав з політичного життя міста та області. 

Заяви інсайдерів підтвердилися. Вчора, 11 листопада, під час чергового засідання Кабінету Міністрів було затверджено проекти указів Президента України про звільнення голів Миколаївської, Одеської та Сумської ОДА. Саме прізвища Стадніка, Куций та Грищенко  раніше потрапили до списку, опублікованого телеграм-каналом “Легітимний”. 

Що відомо про кандидата на посаду голови Миколаївської ОДА Віталія Кіма

Ім’я Віталія Кіма стало широко відоме громадськості на цих місцевих виборах. Раніше він займався будівельним бізнесом, а зараз став головою передвиборчого штабу, а також займав другу позицію у списку, після кандидата в мери Тетяни Домбровської.  На відміну від двох своїх попередників Олександра Стадніка та Олексія Савченко, Віталій Кім родом з Миколаєва. Він є випускником гімназії №2 та Миколаївського університету кораблебудування. 

У політику він потрапив два роки тому, коли прийшов у якості волонтера до штабу кандидата в президенти Володимира Зеленського. За цей час він зміг пройти шлях від волонтера до керівника штабу. На парламентських виборах йому пропонували балотуватися у народні депутати, але така діяльність його не приваблювала, тому він відмовився. У місцевих виборах він все-таки вирішив приймати участь, щоб контролювати та розуміти всі процеси зсередини. 

Віталій Кім має розвинений бізнес, але сам заявляє, що нині отримує від нього пасивний дохід. Свого часу він був управляючим партнером розважального комплексу “Ushuaia” та займався будівництвом житлового комплексу “Апельсин”.

Під час засідання Кабміну Віталій Кім заявив, що на посаді голови Миколаївської ОДА він планує створювати умови для залучення в регіон інвестицій та створення нових робочих місць.