П’ятниця, 20 Травня, 2022

Мера Миколаєва, який хворіє на COVID-19, вже наступного тижня можуть виписати з лікарні

У Миколаєві та області останні декілька днів спостерігають щоденне зростання кількості хворих на коронавірус. За минулу добу методом полімеразної ланцюгової реакції було протестовано 930 осіб, методом ІФА – 823 людини, позитивні результати тестування отримала 281 особа. У Миколаєві зафіксували 178 нових випадків захворювання. Серед хворих на коронавірус ще десятеро медичних працівників, повідомляє “mykolaiv-yes.com”. 

Скільки хворих на COVID-19 померло, одужало та знаходиться на стаціонарі

Побороти хворобу вдалося ще 174 людям та загалом  3564 особам за весь період карантину. Це лише третина від загальної кількості виявлених за весь період хворих. На жаль, люди з діагнозом COVID-19 та супутніми захворюваннями продовжують помирати. За весь період померло 237 осіб, з них 4 за останню добу. 

У обласному штабі з ліквідації наслідків ТЕБ і НС повідомляють, що станом на 13 листопада на стаціонарному лікуванні у закладах Миколаївської області, що визначені державною, з підтвердженим діагнозом та підозрою на коронавірус на стаціонарі лікується 767 осіб. Найбільше хворих знаходиться у міській лікарні №1 – 127 хворих та №5 – 58 пацієнтів з підтвердженим діагнозом та 77 осіб, які очікують результатів тестування. У Миколаївському обласному центрі лікування інфекційних хвороб нині знаходиться 81 хворий. Серед хворих також чимало вагітних жінок. Дев’ять пацієнток з COVID-19 вже госпіталізовано до Пологового будинку №1. 

Оцінюючи епідеміологічну ситуацію в Миколаєві та області, варто зауважити, що показник захворюваності перевищує норму для “зеленої” карантинної зони у сім разів – 273,67 людини на 100 тисяч населення. Середня завантаженість ліжок у медичних закладах складає 53%. 

Мер Миколаєва, що захворів на коронавірус, почуває себе краще та може вже наступного тижня опинитися вдома

Зауважимо, що коронавірус не обминув стороною і керівників Миколаївської області. У період підготовки та проведення місцевих виборів на COVID-19 перехворів голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік. Днями  Кабінет Міністрів вже затвердив його звільнення та призначення на посаду голови штабу “Слуга народу” Виталія Кіма. 

Вслід за головою ОДА захворів і мер Миколаєва Олександр Сєнкевич. Про позитивний тест та невелику пневмонію він повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі. На жаль, вже наступного дня стан Сєнкевича погіршився і його було госпіталізовано до Миколаївської міської лікарні №1. Вчора, 12 листопада, замість мера у регулярний прямий ефір вийшов керівник департаменту ЖКГ Сергій Коренєв. Він повідомив, що Олександр Сєнкевич вже почуває себе краще і, можливо, його випишуть з лікарні вже наступного тижня. 

“Олександр Федорович, як ви знаєте, знаходиться у лікарні. Стан у нього стабільний, він почуває себе як застуджена людина, але лікарі кажуть, що динаміка позитивна. Він почуває себе вже краще, ніж у попередні дні, знаходиться у першій лікарні. Всі ви чули, що в нього коронавірусна інфекція, але динаміка лікування позитивна. Кажуть, що можливо наступного тижня він уже буде виписаний з лікарні”, – повідомив Сергій Коренєв. 

Також очільник департаменту ЖКГ додав, що Сєнкевич постійно знаходиться на зв’язку з підлеглими та контролює вирішення головних питань та проблем міста.