Субота, 28 Травня, 2022

Мер Миколаєва зізнався, що не хотів би розповідати погані новини городянам

Олександр Сєнкевич, як правило, намагається тримати зв’язок із містянами. Для цього він ввів традицію ведення прямих ефірів 2 рази на тиждень на своїх офіційних сторінках у соцмережах – Фейсбук та Instagram. В ефірі програми “Добрий вечір” на ТРК “Ніс-ТВ” Олександр Сєнкевич поділився, чому хотів скасувати цю традицію. Більше на сайті mykolaiv-yes.

Він зізнався, що деякий час тому замислювався про те, що слід припинити проводити прямі трансляції, оскільки часто доводилося повідомляти  погані новини або такі, що сприймаються суспільством як негативні: про проблеми міста, про події, епідеміологічну ситуацію у місті та необхідність вакцинуватися. Проте Сєнкевич упевнений, що існує такий тип інформації, яка має прозвучати безпосередньо від міського голови, однак і рівень довіри до відповідальності мера за цю інформацію досить високий. Сєнкевич зазначив, що під час прямих трансляцій миколаївці ставлять дуже важливі питання щодо глобального міського життя. Тому традиція проведення прямих ефірів у соцмережах міського голови підтримуватиметься й надалі.

Сєнкевич анонсував подібні прямі ефіри 2 рази на тиждень: у вівторок та четвер. Ефір триває близько півгодини. Трансляція складається з двох частин: у першій частині ефіру мер зазвичай повідомляє найголовніші та найважливіші новини міста за останній час, друга ж частина присвячена відповідям на питання, які містяни задають у прямому ефірі. Якщо мер має інформацію для відповіді відразу – миколаївці отримують відповідь, якщо ж ні – відповідь на запитання містяни отримують у ході наступної трансляції.

Перший прямий ефір міського голови у 2022 році було проведено 18 січня. Запис трансляції можна переглянути на його сторінці в Instagram. Попередній ефір мер Миколаєва проводив у жовтні 2021 року. Тривала перерва між прямими ефірами була викликана тим, що Сєнкевич перебував на лікарняному.