Понеділок, 27 Червня, 2022

Вода у Варварівці буде: миколаївський нардеп заявив, що ДФРР виділить 34 млн грн на дюкер

 

Миколаївська влада нарешті виконає обіцянку забезпечити Варварівку водою. Вже більше десяти років місцеві мешканці чекають, поки мікрорайон підключать до міської системи водопостачання, проте, питання завжди відкладалося через відсутність грошей або політичної волі. Нарешті, минулого року роботи стартували і мер Миколаєва Олександр Сєнкевич пообіцяв запустити воду вже у вересні 2020 року,  але знов виникли перепони, пише mykolaiv-yes.com.ua.

З міського бюджету було виділено 27 млн грн, ще 36 млн грн для завершення проекту мали виділити з Державного фонду регіонального розвитку (далі ДФРР). Але на заваді забезпечення жителів Варварівки водою стало рішення голови Миколаївської ОДА Олександра Стадника. Очільник області вирішив, що люди можуть ще побути без води, а от чергова реконструкція збиткового аеропорту більш важливіша. Таким чином гроші ДФРР Миколаївська область відправила на летовище. Реалізація варварівського проекту опинилась під загрозою, тому мер Миколаєва звернувся за допомогою у вирішенні питання до народних депутатів і це дало свій результат. 

Миколаївський нардеп по 127 округу від партії “Слуга народу” Олександр Пасічний на своїй сторінці у соцмережі повідомив, що Комісія  оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, яка скликалась 6 травня, дала добро на будівництво дюкера у Варварівку, вартістю 34 млн грн. Питання виділення цих грошей вже погоджено. 

“На будівництво водопроводу через річку Південний Буг, завдяки спільним зусиллям, все ж таки погоджено виділити майже 34 млн грн коштів з державного фонду регіонального розвитку”, – повідомив нардеп Олександр Пасічний. 

Зауважимо, що нині у Миколаєві прокладаються труби міського водопроводу до річки, де далі буде проведено буріння і виконання другого етапу проекту. Завершальним є будівництво дюкера та запуск води. Якщо гроші на рахунки надійдуть без затримок та не буде жодних форс-мажорів з виконанням робіт, то, вперше за десятки років, у вересні 2020 року Варварівку буде під’єднано до міської мережі водопостачання, а далі Малу та Велику Коренихи.