Понеділок, 27 Червня, 2022

У Миколаєві чоловік побив жінку з дитиною, якій не було куди звернути з прибудинкової дороги

У Миколаєві жінка з дитиною стала жертвою автохама. Чоловік похилого віку напав на жінку та почав бити її руками та кулаками в голову на очах дитини. Рятувати жінку кинулися чоловіки, що перебували у дворі. Причиною такої небаченої агресії стало те, що він разом з жінкою похилого віку не могли проїхати по вузькій дорозі біля житлового будинку, а жінці з дитиною нікуди було дітися з дороги: тротуарів немає, вздовж дороги припарковані авто. Про це у Контакт Центр Миколаївської міськради повідомив Михайло Моспаненко, пише mykolaiv-yes.com.ua.

Інцидент стався близько 14:00 дня 7 травня на прибудинковій дорозі по вулиці Корабелів 18-А. На наданих фото з місця подій видно, що одна смуга руху повністю перекрита припаркованими авто, тротуару взагалі немає, тож люди на свій страх і ризик виходять з під’їзду прямо на проїзну частину. Тепер вони ризикують ще й бути побитими невдоволеними водіями, які не бажають чекати, поки людина дійде до острівка безпеки біля під’їзду. 

2

Михайло Моспаненко додав, коли чоловік вискочив з авто та почав бити жінку на очах малолітньої дитини,  жінка похилого віку, яка їхала з ним, спокійно за всім спостерігала та, навіть, не намагалась вгамувати роздратованого знайомого. Невідомо чим би закінчилась дана ситуація, якби на дитячому майданчику не виявилось свідків. Мало того, що дитина отримала психологічну травму, так могла б ще й фізично постраждати. Зараз місцеві мешканці шукають постраждалу, аби покарати неадекватного чоловіка. Після інциденту він спокійно сів у машину та поїхав у сусідні двори.

Люди стурбовані такою ситуацією та хочуть перегородити в’їзд на придомову територію. Минулого року вони вже самостійно обмежували рух за допомогою бетонних блоків, які привіз місцевий депутат, але їх демонтували через скарги водіїв з сусіднього двору. Мешканці вимагають не затягувати рішення про встановлення обмежувальних знаків, які вже півроку не можуть затвердити.