Вівторок, 19 Березня, 2024

Не суднобудування: стало відомо, чим буде займатися колишній віце-губернатор Романчук, якщо пройде до Миколаївської міськради

Уже цієї неділі відбудуться вибори Миколаївського міського голови та депутатів. Центральна виборча комісія зареєструвала “диявольську” кількість бажаючих зайняти 54 крісла в сесійній залі – 666 кандидатів в депутати від 14 політичних партій. Також на пост міського голови претендує 6 кандидатів: Олександр Сєнкевич, Тетяна Домбровська, Владислав Чайка, Олександр Садиков, Микола Круглов та Юрій Гранатуров. П’ятеро з них також йдуть першими номерами від партії до міськради. Винятком став Олександр Садиков від політичної сили “Миколаївці”, яку очолює Ігор Дятлов. Далі пише “mykolaiv-yes.com.ua“.

Серед кандидатів в депутати багато досвідчених політиків і управлінців, але є і нові обличчя. Несподіванкою для миколаївців також стане повернення в політику колишнього віце-губернатора Миколаївської області Миколи Романчука, який в 2016 році “погорів” на хабарі в 90 тисяч доларів. Він позначений другим номером в списку від ВО “Батьківщина.

Журналісту видання “mykolaiv-yes” вдалося поспілкуватися з лідером партії в Миколаївській області Вадимом Підберезняком, який заявив, що все, що відбувається в той час було частиною спланованої спецоперації по зміні губернатора Вадима Мерікова. Також ми поцікавилися, якщо Микола Романчук пройде в міськраду, то якими питаннями він буде займатися.

У Миколаївській міськраді Романчук буде займатися залученням інвесторів для розвитку виробництва

Вадим Підберезняк зазначив, що Микола Романчук фахівець в галузі суднобудування і багато городян хотіли б, щоб колишня міць міста корабелів відродилася. На жаль, в таких масштабах це зробити на сьогоднішній день практично неможливо, тому Микола Романчук займеться залученням інвесторів для розвитку виробництва.

“Я думаю, що в нашому контексті дуже правильно було б опрацювати все-таки побиту тема відродження суднобудування, це все добре, але ми розуміємо, що сьогодні в тих масштабах, які були – це не реально. Але, разом з тим, економіка будь-яка повинна тримаються не на торгівлі і не на перевалці, а повинна тримаються на промисловому виробництві. Тому Миколи Павловича основне завдання буде зосереджена на тому, щоб знайти максимальну кількість інвесторів саме з виробництва. Не по виробництву тротуарної плитки, не по виробництву “Готівочок”, а саме за виробничими потужностями, які будуть видавати машинобудівну, високотехнологічну продукцію, з якої ми могли б виходити вже на зовнішні ринки. Це глобально правильна річ для Миколаєва, яка може вплинути на  створення нових робочих місць і відродити нас, як місто працьовитих людей”, – заявив Вадим Підберезняк.

Лідер “Батьківщини” розповів, звідки у Романчука капітал

Також лідер ВО “Батьківщина” зазначив, що на даний момент розслідування і суди у справі Романчука тривають вже чотири роки, але рішення так і не винесено. Колишній віце-губернатор офіційно не визнаний винним, але його репутація заплямована. Тому багато управлінців і політики йому співчувають, але при цьому допомогу, як “Батьківщина”, не пропонують.

Вадим Підберезняк додав, що багато розмов було і про багатства Романчука, хоча люди не враховують, що він багато років пропрацював керівником заводу і отримував офіційну високу зарплату.

“Так, у Романчука десь кращі умови життя, ніж у багатьох інших, але давайте не забувати, що Романчук багато років був незмінним директором заводу і він отримував офіційні високі зарплати. Це все підтверджено. Звичайно, це викликало у багатьох певне здивування, але у всій цій ситуації на сьогоднішній день, скільки років вже минуло, людину, на мій погляд, незаслужено принизили. Про це говорять, я не назву елітою, наш весь бомонд, але всі ті люди, які десь навкруги крутяться, депутати, керівники. Всі говорять про одне й те ж, що ось шкода Палича, його так тоді “прибили” і він десь там сам собі, в своїх проблемах. Всі його жаліють, тільки жоден з них не наважився протягнути руку допомоги. Хоча він і мені допомагав, нехай це не глобальні речі, але тим не менш, дуже багатьом людям в житті він допомагав, простягнув руку і підставив плече. На сьогоднішній день дуже несправедливо, коли всі, може й не забули, але боялися підставити йому плече”, – резюмував Підберезняк.

.,.,.,.