Середа, 29 Червня, 2022

Голова Миколаївської ОДА розказав, хто "хайпує" на СOVID-19 в області

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік заявив, що йому доводиться виправдовуватись перед Офісом Президента України через те, що деякі посадові особи “хайпують” та критикують роботу штабу з протидії  COVID-19 в області. Про це він заявив в ході засідання ОДА, відповідне відео на своїй сторінці у соціальній мережі виклав Олег Мудрак, пише mykolaiv-yes.com.ua.

В немилість очільнику ОДА потрапили головний лікар Центру лікування інфекційних захворювань Світлана Федорова, а також очільник миколаївського управління СБУ Віталій Герсак. Олександр Стаднік вважає, що в умовах епідемії не можна порушувати субординацію та давати коментарі з антирекламою області 

“Чому порушена ось ця субординація, коли замість головлікаря області дають коментарі з антирекламою всій області люди, які не мають до цього, до інформаційного ресурсу, практично ніякого відношення. Я б погодився, якби це правда мало місце. Що все погано, що область працює “для галочки”, що штаб просто збирається поговорити. І коли штабу дають оцінку, що ми тут просто ледарюємо, я, скажу вам чесно, це не пропускаю. І розумію, що зараз неприйнятно з’ясування таких речей”, – заявив голова ОДА. 

Олександр Стаднік вважає, що деякі люди просто вирішили “хайпанути” на цій темі і вона прогриміла на всю Україну. 

“Я розумію, що це піар, що за цими людьми стоять ще люди. Але повинна ж бути якась совість. Невже на горі людей потрібно “хайповати” і говорити: “Я! Я, а всі інші ніхто!”, – заявив Стаднік. 

Крім того, очільник облдержадміністрації додав, що вже поспілкувався з медиками без преси і після підтвердження фактів має намір “ставити на місце” певних людей. 

“Я вже знаю, практично, всі ваші відносини з медиками, тому що взяв і проїхався тихенько. Я попросив, щоб вони не говорили, що я з ними зустрічався. Я дізнався деякі речі, яких я не знав, які мені не доповідають. Я зараз їх перевірю. Я попрошу, якщо з’ясується цей факт, без преси, щоб потім не говорили, що Стадник “хайпує”, що Стадник когось хоче покарати або образити. Ні! Просто пройшло півроку і добре ставлення до поганих людей закінчилося. Якщо давати волю таким людям і не ставити їх на місце правильно, порядно і чесно, то це реально бардак”, – заявив Стаднік. 

Нагадаємо, що після візиту у Миколаїв головного санітарного лікаря України, який не знайшов суттєвих порушень, Герсак виступив на сесії облради з заявою, що в лабораторному центрі під час забору матеріалів та проведення аналізів використовують несертифіковані пробірки та неякісні реагенти, що ставить під сумнів достовірність всіх тестів, проведених в області. Пізніше очільник СБУ відмовився будь-яким чином коментувати власну заяву, а головний санітарний лікар Миколаївщини Володимир Клочко спростував це припущення. 

В свою чергу, Світлана Федорова розкритикувала роботу обласного штабу, який завалює інфекційну лікарню запитами та паперовою роботою, замість реальної допомоги. Також головний лікар Центру лікування інфекційних захворювань скаржилась на затягування реального виділення коштів на зарплату та ліки.