Четвер, 30 Червня, 2022

Ректор миколаївської Могилянки, його донька та син балотуються у депутати міської ради від різних партій

Менш ніж за тиждень у Миколаєві та області відбудуться місцеві вибори. Городяни обиратимуть нових представників на округах, які повинні відстоювати інтереси місцевих мешканців. Серед кандидатів чимало відомих бізнесменів, політиків, юристів, управлінців, а також науковців. Рішення балотуватися також прийняло відразу троє членів родини  ректора Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леоніда Клименко, проте виявилось, що політичні вподобання у них різні, пише mykolaiv-yes.

Троє представників ЧНУ імені Петра Могили балотуються в міську раду  від “Нашого краю”

“Наш Край” позиціонує себе, як політична партія господарників та професіоналів. Її очолює відомий миколаївський бізнесмен та депутат  обласної ради Юрій Кормишкін. До команди аграрія вирішили приєднатися і ректор Чорноморського національного університету імені Петра Могили Леонід Клименко з дочкою Ганною Норд. У списку кандидатів у депутати Миколаївської міської ради Ганна Норд знаходиться під номером 5. В той же час сам ректор університету на 17 місці. 

На своїй сторінці у соціальній мережі Ганна Норд активно поширює рекламні ролики та розповідає, чому вирішила балотуватися та над чим має намір працювати у сесійному залі. Вона балотується у Центральному районі та пріоритетними напрямками діяльності визначила освіту, реабілітацію, медицину, дитячий спорт, допомогу АТО/АОС. В той же час Леонід Клименко подібної інформації не представив. 

Також серед кандидатів від “Нашого краю” можна побачити прізвище Володимира Ємельянова, який очолює Інститут державного управління ЧНУ, він на 21 місці у списку. Він є депутатом Верховної ради України двох скликань з 1994 по 1998 роки, а також заступником голови Миколаївської ОДА у 2003 році. 

Син ректора Юрій Клименко приєднався до “За майбутнє”

В той час, коли Леонід Клименко та Ганна Норд балотуються від “Нашого краю”, син ректора ЧНУ імені Петра Могили Юрій Клименко вирішив приєднатися до команди колишнього мера Миколаєва Юрія Гранатурова у партії “За майбутнє”.  Він балотується по виборчому округу №2.

“Треба змінювати міську раду!!! Набридли нероби!”, – заявив Юрій Клименко. 

На своїй сторінці у соціальній мережі Юрій Клименко активно озвучує питання та проблеми, якими планує займатися у ролі депутата міської ради. Миколаївський бізнесмен вважає, що немає сенсу витрачати бюджетні гроші на щорічний ямковий ремонт доріг. До вирішення проблеми необхідно підходити серйозніше – проводити капітальний ремонт та вимагати гарантію на 5 років. 

Відповідно до нещодавно оприлюднених результатів соціологічного дослідження рівня електоральної підтримки, яке проводила група “Рейтинг”, політична партія “За майбутнє” на виборах до міської ради може розраховувати 8,4% голосів. В той же час “Наш край” підтримує менше 2% виборців. Лідерами передвиборчої гонки являються політична партія “Слуга народу” – 21,9%, “Пропозиція” – 21,5%, ОПЗЖ підтримують 17,4% миколаївців.