П’ятниця, 20 Травня, 2022

Кандидатка в мери Миколаєва пропонує провести аудит серед керівників управлінь міста та віднайти “самородки” серед заступників

У період передвиборчої гонки кандидати в депутати і мери намагаються всіма можливими способами схилити на свою сторону електорат, щоб люди віддали за них заповітні голоси. Але після виборів життя не закінчується, а тільки починається, тому, крім райдужних обіцянок кандидатів, городяни повинні звертати увагу і на те, чи  є у кандидатів своя команда, її рівень компетентності. Надалі ці люди можуть продовжити роботу безпосередньо на керівних посадах в різних управліннях і департаментах міста або займуть посади радників. Саме тому журналісти видання mykolaiv-yes під час спілкування з кандидатами на посаду мера Миколаєва цікавляться, якою буде їхня кадрова політика в разі перемоги.

Раніше Олександр Сєнкевич в коментарях журналістам повідомив, що вже має кандидата на посаду глави Інгульського району міста, але призначення відбудеться вже після виборів. Нагадаємо, що дана посада пустує з серпня місяця, коли Юрій Гранатуров заявив, що переходить з “Нашого Краю” в “За майбутнє” і залишає пост глави району. Також Сєнкевич заявив, що планує провести кадрові перестановки в деяких районах, управліннях і департаментах. Але все це буде залежати від того чи проголосують за нього городяни на виборах.

Домбровська представила свою команду і розповіла чи варто їм розраховувати на посади в структурі міської ради

Ще один кандидат у мери Миколаєва Тетяна Домбровська також активно представляє свою команду:

  • соціальною сферою займається адвокат і громадський діяч  Олександр Лемешко;
  • сферою освіти займається юрист і голова громадської організації “Нам не все одно” Богдан Фасій;
  • сферою ЖКГ займається глава правління ОСББ Дар’я Лазарєва;
  • культуру розвиватиме Катерина Мірзоян;
  • проблемами доріг займається Олександр Бордун;
  • зовнішньою рекламою займається Андрій Коваленко;
  • за розвиток рекреаційних зон відповідає Євген Воловий;
  • модернізацією транспорту займається Вікторія Олейникова;
  • напрямком інклюзії займається Юрій Степанець.

Під час спілкування з кандидатом в мери журналіст поцікавився у Тетяни Домбровської, чи означає публічне представлення фахівців в різних галузях, які приєдналися до її команді, що вони в подальшому займуть керівні посади в профільних управліннях та департаментах міської ради. Виявилося, що ні.

“Ті люди, яких сьогодні я представляю, не обов’язково, що вони будуть займати якісь посади, вони будуть вести цей напрямок. Але це не говорить про те, що це точно людина, яка обійме посаду і вона  буде займатися. Ні. Вони представляють, вони несуть відповідальність за цей напрям і в команді вони будуть контролювати”, – повідомила Тетяна Домбровська.

Які кадрові перестановки в разі перемоги планує робити Домбровська

Практично кожен керівник, який приходить на високу посаду, намагається завести з собою в установу якомога більше прихильників. Домбровська заявила, що представлені нею члени команди не факт, що отримають посади, тому журналіст поцікавився, чи планує кандидат в мери міняти діючих керівників або буде працювати з командою, яку сформував Олександр Сєнкевич.

Виявилося, що позбуватися від кадрів попереднього міського голови в разі перемоги Домбровська не має мети, але хоче провести загальний кадровий аудит, щоб знайти “самородків” серед заступників і керівників середньої ланки.

“Я б зробила аудит взагалі. Провела б кадровий аудит, подивилася, бо дуже часто люди, які знаходяться в низах – менеджери нижчої ланки, насправді є професіоналами, які тягнуть на собі всю роботу. А ті, хто займають (керівні позиції, – ред), вони сьогодні просто “обличчя”. Тому я звичайно зробила б кадровий аудит обов’язково , – заявила Домбровська.

Якщо аудит покаже, що всі люди на своїх місцях, то вона готова працювати з ними і далі.

“Я готова працювати з професіоналами. Якщо люди професіонали і вони дійсно працюють, працюють на благо міста, чому ні ?! Я вважаю, це люди, які повинні залишитися і працювати далі в команді, просто вже в новій команді”, – додала кандидат в мери.

Проте про серйозні кадрові призначення поки в команді Домбровської не говорять, ці питання будуть вирішувати вже після виборів.