П’ятниця, 20 Травня, 2022

Я пливу проти течії і мені не страшно, – Домбровська розповіла, як бути єдиною жінкою кандидатом в мери Миколаєва

До виборів нового мера і депутатів міської ради Миколаєва залишилося трохи більше тижня. Вже 25 жовтня городяни поручать Олександру Сєнкевичу другий термін управляти Миколаєвом або виберуть іншого кандидата. Цього разу бюлетень з прізвищами кандидатів у мери буде дуже коротким – всього 6 кандидатів. П’ятеро досвідчених політиків або наближених до політичного життя кандидатів змагаються за першість з новачком Тетяною Домбровською, яка балотується від партії “Слуга народу”. Журналісту видання mykolaiv-yes вдалося поспілкуватися з кандидаткою і з’ясувати, як вона себе відчуває в передвиборній гонці, адже для Миколаєва поява в списку кандидатів жінок – нонсенс. Раніше спроби боротися за пост міського голови робили громадська діячка Євгенія Матейчук, а також самовисуванка Надія Гірчева.

Домбровська заявила, що відчуває себе впевнено, пливе проти течії і їй не страшно

У коментарях журналісту Тетяна Домбровська розповіла, що життєві труднощі, з якими вона зіткнулася після трагічної загибелі чоловіка Владислава в автокатастрофі в 2016 році, зробили її набагато сильніше. Вона зуміла пережити це випробування, впорається з бізнесом чоловіка і тепер відчуває себе дуже впевнено в ролі кандидата в мери.

“Я себе відчуваю дуже впевнено, дуже. Знаєте, я думаю те, що трапилося колись у моєму житті в 2016 році і я витримала той натиск, ті складності, які були. Бізнес у мене великий досить залишився після чоловіка, і все це зберігши, витримавши все це, проплакавши, я стала сильнішою. Тому я сьогодні себе відчуваю достатньо впевнено, сильно і знаю, що абсолютно все у мене вийде. Ще й плюс, тому що у мене класна команда”, – вважає Тетяна Домбровська.

Кандидат в мери від провладної партії впевнена, що може виграти на цих виборах, тому що вона єдина, хто пливе проти течії.

“Я думаю жителі нашого міста дивилися “Битва за місто” (політичне ток-шоу, – ред) першу передачу. Я думаю там було все, можна не коментувати нічого. Я сьогодні єдина, хто йде проти вітру, пливу проти течії. Мені не страшно, я в своїх силах впевнена. І я впевнена в тому, коли я виграю, саме ось ці чоловіки кандидати вони прийдуть і будуть говорити: “Давайте працювати разом”, – заявила Домбровська.

На місцевих виборах 2020 року в списках з’явилися гендерні квоти

Місцеві вибори 2020 року будуть проходити трохи інакше, ніж раніше. Тепер партії повинні були готувати списки кандидатів у відповідності з гендерними квотами. Це означає, що в одній п’ятірці кандидатів повинне бути присутнім мінімум два представника протилежної статі. Загалом цей показник повинен бути не менше 40%.

Журналіст поцікавився, як на думку Домбровської, дане нововведення вплине на посилення позицій жінок в політичному житті міста.

“Я вважаю, що позитивно точно вплине. З приводу квот хочу сказати, ось саме те, що стосується нашої партії, у нас було витримано абсолютно все. Я не бачу різниці між роботою чоловіка або жінки. Просто це робота, яка повинна бути виконана. Відноситись  до того, що сьогодні це хлопчик, це дівчинка чи з якихось певних моментів сьогодні неправильно, я вважаю це нерозумно. Тому якраз дати можливість сьогодні і жінкам проявити себе, я вважаю це правильно”, – вважає кандидат в мери.

Також Домбровська вважає, що не варто звертати увагу і на вік кандидатів, тому що серед молоді теж достатньо професіоналів і саме на таких людей, які готові рухатися вперед, і варто спиратися.

“Я ніколи не була при владі, ніколи не була депутатом, я не працювала ніколи в принципі в міській раді і мені сьогодні приємно, тому що за моєю спиною сьогодні ті люди, які теж там не були, але вони зробили для міста багато. Вони були громадськими діячами, були волонтерами, просто підприємці. Багато сьогодні противляться цьому, але ми діставали гроші з кишені і розвивали місто, робили проекти”, – розповіла про свою діяльність і команді Тетяна Домбровська.