П’ятниця, 20 Травня, 2022

Будь-яка мама відреагує так само, – кандидат в мери Миколаєва розповіла, чому влаштувала розбірки з дитиною в розважальному центрі

Миколаївці порядком втомилися від “бувалих” політиків, які десятки років займають місця в кріслах депутатів або на інших керівних посадах, але при цьому люди не бачать позитивних змін і результатів їх роботи на благо міста. Саме тому поява нових облич в списках кандидатів в мери викликає чималий ажіотаж. Як показує досвід минулих виборів, городяни без проблем змогли довірити долю міста кандидату без досвіду в політичній та управлінській сфері Олександру Сєнкевичу. В результаті частина миколаївців розчарувалася в своєму виборі, але є й ті, хто через роки, вважають Сенкевича гідним піти на другий термін. У лідерах за електоральною підтримкою нині перебуває ще один політик – кандидат мери від партії “Слуга народу” Тетяна Домбровська. Далі на mykolaiv-yes.

Плямою на ідеальній репутації стали розборки чотирирічної давності кандидата в мери з підлітком

Для багатьох виборців в цій передвиборній гонці Тетяна Домбровська стала кандидатом з практично ідеальної репутацією. Вона ніколи не була у владі, в політиці в принципі. Широко відомою громадськості вона стала завдяки тому, що почала вести свій туристичний блог. Все літо Тетяна Домбровська показувала і розповідала городянам, який прекрасний Миколаїв, чим він унікальний і чому всі ми повинні любити свою малу батьківщину. Проте, затьмарив образ активістки і громадської діячки інцидент, який стався ще в 2016 році, але до цих пір викликає у городян сумнів, чи варто голосувати за кандидата, яка вирішила влаштувати розборки з неповнолітнім підлітком.

Тоді відео інциденту заповнило всі ЗМІ і соціальні мережі. Резонансним інцидент зробило те, сім’я відомих миколаївських бізнесменів в агресивній формі намагалися “перевиховати” підлітка, який ображав дітей молодшого віку.

Домбровська розповіла, що сталося в розважальному центрі насправді

Журналіст видання mykolaiv-yes поспілкувався з кандидаткою в мери Миколаєва Тетяною Домбровською і попросив розповісти свою версію подій. Багато городян вважають, що в ситуації, яка  склалася вона перегнула палицю і навіть не вибачилась особисто перед хлопцем, а відправила вирішувати питання адвоката.

Тетяна Домбровська розповіла, що ситуація сталася на Різдво і в розважальному центрі вона була зі своїми двома дітьми. Старшій дочці тоді було 8 років, молодший син і ще четверо хрещеників. Вона визнає, що “шоркати” чужу дитину неприпустимо, але в той момент вона зреагувала як мама, тому що дорослий 14-річний хлопець систематично ображав і бив дітей удвічі менше.

“Це була досить дивна історія і досить довга історія, але я хочу сказати одне, я згодна, неприпустимо сьогодні десь шоркати чужу дитину. Але я, як мама, хочу сказати, що на той момент в цьому центрі дитячому було дві моїх дитини, одній з них тоді було 8 років. Це було Різдво, я зустрічала там хрещеників, і ще додатково було 4 людини хрещеників. Коли підліток 14-річний … Сьогодні моїй дочці 14 років і це висока, серйозна дівчина, доросла дитина. Коли підліток 14 років побив одну дитину, другу, третю, коли почали бігати хрещеники, я як мама відреагувала. Можливо, згодна, не потрібно було там шорхати (підлітка, – ред) “, – Домбровська розповіла, чому вступила в перестрілку з підлітком.

В результаті кандидат в мери подзвонила батькам хлопця і викликала їх в розважальний центр. Домбровська вважає, що поведінка підлітка було неприпустимою і будь-яка мама заступилася б за свою дитину.

“Я викликала сама особисто батьків, щоб батьки приїхали, тому що це було не нормально. Я впевнена, що сьогодні будь-який батько на цьому майданчику, коли налетить на дитину, якій 5-6 років, 14-річний дорослий і почне бити одного, другого, третього, четвертого, я думаю будь-яка мама відреагує точно так само”, – додала Домбровська.