П’ятниця, 20 Травня, 2022

Домбровська розповіла про перше рішення, яке ухвалить на посаді мера Миколаєва, та з ким “Слуга народу” створюватиме коаліцію

Вже 25 жовтня миколаївці відправляться на виборчі дільниці, щоб проголосувати за нового мера і депутатів. У бюлетені вони зможуть поставити галочку навпроти прізвища одного з шести кандидатів: чинного глави міста Олександра Сєнкевича, кандидатів від партій “Наш Край” Миколи Круглова, “За майбутнє” Юрія Гранатурова, “Миколаївці” Олександра Садикова, “Опозиційного платформи – За життя” Владислава Чайку або єдину жінку в списку – кандидата від “Слуги народу” Тетяну Домбровську. Далі на mykolaiv-yes.

Домбровська – новачок в політиці, адже що раніше не балотувалася в депутати і мери. Її висунення, як офіційного кандидата від партії “Слуга народу” ознаменувалося скандалом, який вона зуміла погасити. Нині, за результатами соціологічних досліджень різних компаній, в тому числі і групи “Рейтинг”, Тетяна Домбровська входить в трійку лідерів передвиборної гонки і з високою часткою ймовірності потрапить до другого туру виборів.

Домбровська розповіла за яким принципом “Слуга народу” буде вибирати партії для об’єднання в коаліцію

Початок політичної кар’єри представниці “Слуги народу” дуже схожий з приходом до влади чинного міського голови Олександра Сєнкевича. Ще п’ять років тому він висувався, як кандидат, який раніше не був учасником політичного життя, але при цьому озвучував багато ідей щодо розвитку міста. На жаль, перемога на виборах для Сенкевича не стала запорукою успішної роботи, адже у нього виникло досить багато конфліктів з міською радою. Депутати ігнорували мера, влаштовували бойкоти і т.д.

Журналіст видання “mykolaiv-yes” поспілкувався з Тетяною Домбровською і запитав, яким чином вона, як новачок в політиці, в разі перемоги планує консолідувати міську раду і з якими партіями “Слуга народу” готова об’єднуватися в коаліцію.

Поки що увага Домбровської і партії зосереджена безпосередньо на виборчих перегонах, тому про вибір конкретних партій для об’єднання мова поки не йде. Якщо ж виникне така необхідність, то Домбровська готова створювати коаліцію з політичними силами, які будуть мислити, як і “Слуга Народу”.

“Якщо буде необхідність об’єднання, ми будемо об’єднуватися з тими, хто буде працювати на благо міста, хто буде так само мислити. Для мене це важливо”, – зазначила кандидат в мери.

Не менш важливо для Домбровської і те, щоб представники політичних сил, з якими будуть вестися переговори про об’єднання, не тільки обіцяли, але і працювали

“Я забезпечена людина, я не обманюю нікого. Я ні в чому не маю потреби, я хочу, щоб місто було іншим. Я в це вірю, тому я можу працювати тільки з тими людьми, які також, як і я, хочуть цього і будуть робити все для того, щоб так було. Не просто говорили і обіцяли, а працювати, щоб дійсно так було. Тому важко сьогодні сказати конкретно хто це буде”, – вважає Тетяна Домбровська.

Яким буде перше рішення Домбровської на посаді мера Миколаєва

Також журналіст видання поцікавився, яким буде перше рішення Тетяни Домбровської в разі перемоги на виборах. Виявилося, що успішна бізнес-вумен вирішила з головою поринуть в міське і управлінське життя, а щоб її нічого не відволікало, вона продасть весь свій бізнес.

“Я продам свій бізнес для того, щоб мене нічого не відволікало від міста”, – заявила Домбровська.

Відзначимо, що на даний момент Тетяна Домбровська успішно веде бізнес, який успадкувала від чоловіка. Найвідоміші компанії – це магазин електроніки “Лайм-стор”, фірма “Карс-Клінінг”, а також мережа фінансових установ, які надають “швидкі кредити” – “Ваша Готівочка”.