Четвер, 30 Червня, 2022

На Миколаївщині звільнили начальника пожежної частини, чиє авто використовували для розклеювання бордів “Слуги народу”

Майже місяць тому президентська партія “Слуга народу” потрапила в черговий скандал на Миколаївщині. Політики не знайшли нічого кращого, ніж залучити до поклейки власної агітації службовий автомобіль 17-ї пожежно-рятувальної частини у смт. Казанка. Після поширення в мережі відповідних фото та обурення громадськості, миколаївський нардеп Ігор Негулевський заявив, що не бачить нічого такого, що автомобіль пожежників використовують не для порятунку людських життів та майна, а для поширення реклами партії. Негулевський запевнив, що все законно, пожежна частина скоріше за все працює за договором та заробляє гроші для держави, пише mykolaiv-yes.com.ua

Проте заяви народного обранця не відповідали дійсності, адже пожежно-рятувальна частина у Казанці немає дозволів на будь-який інший вид діяльності, крім приборкання вогню. Також рятувальники повинні дотримуватися політичного нейтралітету та працювати на благо громади. Звернення пояснити ситуацію до ГУ ДСНС Миколаївської області направила також громадська організація “Опора”. У відомстві пообіцяли провести службове розслідування і ось, нарешті, стали відомі його результати. 

Регіональний координатор ГО “Опора” Дмитро Баштовий отримав офіційну відповідь від заступника начальника ГУ ДСНС Миколаївської області Олександра Озерного, в якій зазначено, що після зазначеного інциденту начальника 17-ї державної пожежно-рятувальної частини було притягнуто до дисциплінарної відповідальності. Його звільнили з посади за порушення Кодексу цивільного захисту. Це і не дивно, адже працівники, яким було доручено виконання робіт, втягнули рятувальників у політичний процес, хоча вони мають зберігати нейтралітет. Про деталі службового розслідування, хто замовив виконання робіт та чому начальник на це погодився, не повідомляється.