Четвер, 30 Червня, 2022

Майже не міг самостійно дихати: Голова Миколаївської ОДА Стаднік розказав, як лікується від COVID-19

Кількість хворих на коронавірус у Миколаївській області вже давно перевалила за дві тисячі людей. Всього зафіксовано 2373 випадків зараження, з них 43 людини отримали підтверджений діагноз за останню добу. Все більше класів у загальноосвітніх школах відправляють на карантин. Випадки зараження вже є серед працівників “Миколаївводоканалу”, “Миколаївелектротрансу”, на державному підприємстві “Зоря” – “Машпроект”, в адміністраціях районів міста, а також обласній державній адміністрації. Нині знаходиться на лікуванні і голова ОДА Олександр Стаднік. Далі на mykolaiv-yes.

Де та коли захворів на COVID-19 голова Миколаївської ОДА 

Про те, що Олександр Стаднік захворів на коронавірус стало відомо 14 вересня. Він вирішив не приховувати інформацію про стан свого здоров’я та повідомив про позитивний тест на своїй сторінці у соціальній мережі. Недомагання, біль у горлі, а потім і висока температура застали його на малій батьківщині на Кіровоградщині, куди він поїхав на 40-днів з дня смерті батька. Там він хворів вдома два дні. 

Зважаючи на те, що він зареєстрований у Києві, то з Кіровоградської області він поїхав до столиці, де відвідав власного сімейного лікаря. Олександр Стаднік здав тест на коронавірус, який виявився позитивним. Зважаючи на стан хворого, лікарі спочатку відправили його лікуватись додому, а потім прийняли рішення про госпіталізацію очільника Миколаївської області у Києві. 

Як та де лікується від COVID-19 голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік 

На даний момент голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік перебуває у Київській лікарні №4. Вчора минув шостий день його хвороби, з яких два дні він перебував на Кіровоградщині. У столиці йому було проведено тестування на коронавірус та комп’ютерну томографію легень. По результатам КТ лікарі діагностували двосторонню пневмонію. Спочатку лікарі призначили необхідні медичні препарати та відправили Олександра Стадніка на самоізоляцію. Проте висока температура, що сягала 39,5 градусів, навіть не думала знижуватися. Голова ОДА розповів, що тієї ж ночі йому стало гірше, Стаднік почав задихатися, а температура підскочила аж до 40,5 градусів. Тому його терміново було госпіталізовано до реанімації. 

“Але в цю ж ніч стан різко здоров’я погіршився, почав задихатися і температура була вже 40,5. Вже вранці був госпіталізований у відділення інтенсивної терапії Київської міської лікарні №4”, – повідомив про перебіг хвороби Олександр Стаднік. 

Після госпіталізації виявилось, що дихати самостійно Олександр Стаднік вже майже не міг, тому його підключили на цілодобову подачу кисню та три дні інтенсивно лікували. Оцінюючи свій стан на 4-й день госпіталізації, голова Миколаївської ОДА відзначив суттєве покращення самопочуття, він сподівається, що позитивна динаміка зберігатиметься надалі і він скоро одужає. 

“Дякую Вам, дорогі лікарі, за чотири дні боротьби за моє здоров’я і життя, в повному розумінні цього слова. Ці 4 дні я запам’ятаю назавжди!”, – Стаднік звернувся зі словами вдячності до лікарів столичної лікарні №4, які рятували його життя. 

Зауважимо, що чимало миколаївців дізнавшись, що Олександр Стаднік лікується не в області, яку очолює, а в столиці, висловлювали своє невдоволення. Проте відповідно до протоколів голова Миколаївської ОДА вчинив правильно та звернувся до свого сімейного лікаря, який знаходиться у Києві. Там же його було протестовано та госпіталізовано. Олександр Стаднік досі перебуває на стаціонарному лікуванні, але його життю загрози вже немає.