Четвер, 30 Червня, 2022

Рекламу друкують на КП, а розносять працівники в робочий час: заступника директора “Миколаївоблтеплокомуненерго” підозрюють у використанні адмінресурсу для агітації

У Миколаєві керівники комунальних підприємств продовжують використовувати адміністративний ресурс для того, щоб проводити політичну агітацію. Про черговий випадок експлуатації працівників у робочий час на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив Віталій Матвєєв, розповідає “mykolaiv-yes.com.ua“.

Виявилось, що працівникам “Миколаївоблтеплоенерго” доручили розклеювати агітацію заступника директора підприємства та кандидата від “Слуги народу” Євгена Кошки. Все це відбувається в робочий час, коли працівники пішки розносять сповіщення про заборгованість за теплопостачання. Проте їх головне завдання нині  – якісно поширювати агітацію. Для цього їм навіть провели спеціальний тренінг, також у робочий час. 

“Не на відео співробітники повідомили, що їх зобов’язали розміщувати наклейки та листівки заступника директора  та кандидата від партії “Слуга народу” Євгена Кошки. Навіть тренінг на підприємстві проводили у робочий час, на якому навчали, як правильно розклеювати наклейки та розміщувати листівки з агітацією начальника”, – повідомив Віталій Матвєєв. 

Крім цього у діях співробітників вбачається ще чимало порушень. Зокрема порушення правил благоустрою і Закону України “Про рекламу”, адже агітацію розміщують на стовпах, лавках, опорах, дверях та інших об’єктах без будь-яких дозволів. На відповідних листівках та наклейках немає жодних відомостей про тираж, місце друку та інших даних, які обов’язково вказуються при поширенні політичної реклами. Виявилось, що їх друкують безпосередньо на комунальному підприємстві, що також є порушенням законодавства. 

“Співробітники підприємства повідомили, що рекламу друкують у них на підприємстві за розпорядженням керівника”, – додав Матвєєв. 

Миколаївець вважає, що всі ці факти є свідченням тотального використання адміністративного ресурсу та перевищення службових повноважень. Хто тепер прибиратиме всю цю незаконну політичну агітацію, якою обклеїли весь район не відомо. 

Варто зауважити, що на відео відповідні коментарі співробітники відмовилися давати, а навпаки стверджують, що їх ніхто ні до чого не змушує. Зважаючи на ситуацію, на місце подій місцевий мешканець викликав співробітників поліції, які і мали зафіксувати порушення. Чи було складено протокол про порушення не повідомляється.