П’ятниця, 20 Травня, 2022

Мер Миколаєва відвідав щорічний саміт мерів у Києві

28 вересня у Києві відбулася подія міжнародного масштабу – Саміт мерів 2021. У події беруть участь мери українських та європейських міст, архітектори, волонтери, громадські активісти та підприємці з метою обговорення питань останніх трендів розвитку міст, співпраці з бізнесом, підвищення інвест-привабливості міст, підвищення рівня безпеки та ін. Саміт відвідали і Олександр Сєнкевич з першим заступником Віталієм Луковим. Про це повідомляється на сайті міської ради. Далі на “mykolaiv-yes.com”. 

На саміті Олександр Сєнкевич розповів про реалізовані у Миколаєві проекти за останній час, зокрема, увагу приділили проектам, реалізованим у період пандемії за підтримки місцевого бізнесу, були оновлені реанімаційні відділення лікарень міста:

  • Підтримка підприємства «Нібулон» допомогла провести капітальний ремонт реанімації Міської лікарні №1, загальною вартістю 18 млн. грн.
  • МГЗ забезпечив кошти у розмірі 155 млн. грн. на будівництво інфекційного відділення Міської лікарні №5

Руку допомоги під час пандемії місту протягнуло більш ніж 50 підприємств.

Повідомляється, що Міжнародний саміт мерів – щорічна подія, яка проводиться з 2016 року, і спочатку була задумана як платформа для обміну успішним досвідом управлінців та створення проектів партнерства між містами, проте дещо пізніше трансформувалася у конференцію.