П’ятниця, 20 Травня, 2022

Вибираємо найкраще насіння соняшнику в Миколаєві

Здавалося б, більшість робіт агропромислового комплексу вже закінчені (осінь адже на дворі!) і в даний момент миколаївські фермери зайняті тільки приємною справою – збором врожаю і продажем його. Ідилічна картинка! Крім збору поточного врожаю, кожен професійний аграрій Миколаївської області зараз детально планує майбутню посівну кампанію. Що садити, як садити, яким культурам віддати перевагу, як розподілити ресурси, які є в наявності на даний момент? Однією з найпопулярніших сільськогосподарських культур є соняшник, і тому соняшник під євролайтінг – прекрасний і продуманий вибір.

Вибираємо усвідомлено

Для того, щоб розраховувати на хороший урожай наступного року, ще не знаючи ні погодних умов, ні особливостей протікання посівної кампанії, фермеру слід бути впевненим в якості свого посівного матеріалу. Компанія “Агродопомога” пропонує руку допомоги всім – і досвідченим, і зовсім новачкам. Ось які переваги співпраці з компанією очікують миколаївських фермерів вже цієї осені:

  • тільки кращий посівний матеріал, найбільш перевірені сорти, найстійкіші гібриди, найширший вибір з наявності;
  • значний і вражаючий асортимент супутніх товарів – товари для захисту рослин, добрива, мікродобрива;
  • послуги сільськогосподарської техніки для того, щоб у вас не було необхідності купувати безліч машин, утримувати та обслуговувати їх;
  • зручна форма доставки товарів за допомогою поштового оператора;
  • проста і зрозуміла система навігації по сайту для того, щоб не витрачати ваш час на інтернет в той час, коли можна заробляти гроші;
  • компетентні і ввічливі співробітники;
  • клієнтоорієнтованість.

Секрети врожайності

Таким чином, саме компанія “Агродопомога” є тим рятівним причалом, який допоможе вам вибрати найкращі сорти насіння для посіву наступної весни. Фахівці компанії знають про посівний матеріал абсолютно все, що потрібно про нього знати, і підберуть вам все необхідне, виходячи з супутніх чинників (а саме – тип ґрунту, загальна площа посівів, наявність необхідної техніки або можливість взяти її напрокат, культури, якими зайняті сусідні площі, наявність стабільного інфікування шкідниками і мікроорганізмами). Разом з “Агродопомога” миколаївські фермери можуть отримати не тільки якісні товари, але також підтримку, турботу і добрі поради. Кращий спосіб отримувати багаті врожаї – це вчасно звертатися в “Агродопомогу”.