Четвер, 30 Червня, 2022

Сєнкевич розповів чи співпрацюватиме зі своїми конкурентами Чайкою та Домбровською після виборів мера Миколаєва

Уже через два тижні в Миколаєві відбудуться вибори до місцевих рад, також городяни оберуть нового мера, який буде працювати на благо місцевих жителів в наступній каденції. Одним з претендентів на посаду є діючий міський голова Олександр Сєнкевич. Сьогодні його вже не можна назвати недосвідченим управлінцем і політиком, адже за свою каденцію Сєнкевичу оголосили імпічмент, він відновлювався на посаді, зробив ряд кадрових помилок, але тим не менш зумів зберегти досить високий, як для діючого мера, рівень підтримки миколаївців. Журналісту видання “mykolaiv-yes.com.ua” вдалося поспілкуватися з Олександром Сєнкевичем і з’ясувати чи буде він у разі перемоги в подальшому співпрацювати зі своїми головними конкурентами Тетяною Домбровської і Владиславом Чайкою. А також чи готовий Сєнкевич, в разі поразки, допомагати новому меру і як буде відстоювати реалізацію своїх проектів.

Чи готовий Сєнкевич після виборів співпрацювати з Чайкою та Домбровської

За результатами численних соціологічних досліджень, нині в першій трійці лідерів в боротьбі за мерське крісло знаходяться діючий міський голова Олександр Сєнкевич, кандидат від партії “Слуга Народу” Тетяна Домбровська, а також кандидат від партії “Опозиційна платформа – За життя” Владислав Чайка. Їх рівень електоральної підтримки досить високий, тому журналіст поцікавився у Олександра Сєнкевича чи розглядає він можливість подальшої співпраці з Тетяною Домбровської і Владиславом Чайкою, щоб відстоювати надалі не тільки інтереси своїх прихильників, але і всіх городян в рівній мірі.

“Розглядаю. Дуже часто мене звинувачували в тому, що я з кимось там об’єднався в коаліцію т.д. У мене ніколи не було моїх особистих інтересів, особистих образ або ще чого-небудь. У мене були інтереси городян, проекти городян і власне все, що мені вдалося зробити – це було за участю всіх можливих партій і т.д. Знаєте, що у нас було з 54 депутатів 26 “Опозиційний блок” і фактично, якщо ви подивитися, всі важливі рішення приймаються за їх участю, тому що без них не вистачало ніколи голосів”, – Олександр Сєнкевич акцентував, що в будь-якому випадку всі рішення в місті приймаються колективно і він готовий співпрацювати з представниками від будь-якої політичної сили.

Як Сєнкевич буде діяти в разі поразки

Якщо миколаївці вирішать, що Сєнкевич їх більше не влаштовує на посаді міського голови, то він також прийме дане рішення. Чинний міський голова підтвердив, що на рівні міст і країни в Україні існує проблема з правонаступництвом, що значно знижує темпи розвитку. У разі поразки на виборах він готовий передавати і пояснювати новому меру всі нинішні проекти і сподівається, що їх не закриватимуть тільки через те, що “це ініціативи Сєнкевича”.

“Насправді, посада міського голови – це така посада, яка повинна бути наступницькою. Є якісь проекти і вони йдуть на благо міста, то наступний міський голова повинен працювати з проектами попереднього, а не говорити, що це проекти Сенкевича і я їх зупиняю. Це правонаступність така – у нас дійсно є з цим проблема і на рівні міст, і на рівні країни. Якщо є хороші, нормальні проекти, то їх потрібно передавати, пояснювати як вони повинні далі йти”, – додав міський голова.

На питання про те, чи готовий Сєнкевич на благо міста на якийсь перший час стати радником іншого мера, в разі своєї поразки, він прямо на запитання не відповів. Мер вважає, що політики повинні нарешті навчиться працювати не на емоціях, а в інтересах міста.

“Важливо, щоб в команді будь-якого міського голови були професіонали – люди, які розуміють як це працює. Щоб не на емоціях працювали, а виключно в інтересах міста”, – вважає Сєнкевич.