П’ятниця, 20 Травня, 2022

“Забили стрілку” та вирішили хайпанути: миколаївські “важковаговики” Вадатурський та Кормишкін продовжують сваритись через інфекційну лікарню

У Миколаєві вже другий тиждень не вщухає конфлікт між генеральним директором “Нібулону” Олексієм Вадатурським та очільником групи компаній “ПАЕК” депутатом обласної ради, лідером політичної сили “Наш Край” на Миколаївщині Юрієм Кормишкіним. Причиною конфлікту став обласний Центр лікування інфекційних захворювань, якому від початку карантину допомагав мільйонер Вадатурський. За пів року він витратив близько 70 млн грн, 15 млн грн з них пішли на відбудову відділення №5. Проте бажання і далі вкладати кошти і розвивати “вбитий” медичний заклад у нього різко пропало після оголошення головного лікаря інфекційної лікарні Світлани Федорової, що вона йде на вибори до обласної ради другим номером у списку партії “Наш Край”, розповідає “mykolaiv-yes.com.ua“. 

Історія конфлікту між Вадатурським та Кормишкіним через інфекційну лікарню

Після того, як Федорова офіційно оголосила, що йде на вибори, “Наш Край” опублікував офіційну заяву, в якій звинуватив Олексія Вадатурського в тиску на головного лікаря інфекційної лікарні. Начебто очільник “Нібулону” разом із журналістами, очільниками департаментів охорони області та міста приходили до лікарні. На додачу до цього в партії заявили, що “громадськості не потрібні подачки олігархів”. 

Вадатурський таких звинувачень не стерпів і заявив, що все це не правда. Журналістів до лікарні він не водив, це були його співробітники, які фільмували результати ремонту, а начальників департаментів запросив, щоб помирити зі Світланою Федоровою, адже вона протягом тривалого часу заявляла про недостатнє фінансування. Зрештою він заявив, що останнім проектом, який реалізує стане відновлення відділення №5. Пізніше Вадатурський запропонував  Юрію Кормишкіну та команді “Нашого Краю” профінансувати виконання всіх проектів, які він розробив, але відмовився реалізувати через конфлікт. 

Депутат обласної ради Кормишкін на пропозицію погодився, призначив зустріч на 6 жовтня та заявив, що Вадатурський повинен передати головному лікарю інфекційної лікарні проектно-кошторисну документацію по проектам. Виявилося, що весь цей час голова обласної організації партії “Наш Край” хворів на коронавірус, проте вже одужав. 

Вадатурський заявив, що йому “забили стрілку” та вирішили хайпанути 

Таку пропозицію зустрічі, щоб передати документи, Вадатурський назвав “забиттям стрілки”, щоб хайпанути, адже про час та місце зустрічі йому ніхто не повідомив. В той же час в “Нашому Краї” заявили, що і без цих документів можуть виконати ремонт. 

“Вчора “господарники та професіонали” “забили мені стрілку”. Я навіть подумав, невже часи регіоналів знову повернулися… Повідомили про це у фейсбуці, щоб більше людей побачили. Потім ще й написали кілька постів на цю ж тему, щоб максимально хайпанути на ній, бо інших, реальних інформаційних приводів у них немає”, – заявив Вадатурський. 

Головний інвестор інфекційної лікарні вважає, що ремонтні роботи у відділенні №3, які розпочали без будь-яких дозволів, зараз не на часі, адже кількість хворих на коронавірус пацієнтів в області зростає в геометричній прогресії. Доцільніше було б ремонтувати реанімацію. 

“Роботи почали без дозволів та іншої документації… Це ж кримінал”, – заявив очільник “Нібулону. 

Вадатурський вважає, що зараз “Наш Край” проявляє інтерес та готовність ремонтувати інфекційну лікарню лише через вибори і вже за два тижні політики забудуть всі свої обіцянки. Саме тому він поцікавився, скільки Кормишкін та “Наш Край” витратили на заклади охорони здоров’я за останні пів року, крім того, що днями привезли до інфекційки коробки ліків з наклейками своєї політичної сили. 

“Юрію Анатолійовичу, як лідер партії і бізнесмен та інші члени партії, скільки витратили особистих коштів на медицину за останні 6 місяців”, – звернувся Олексій Вадатурський. 

Цього разу, як і раніше обидва бізнесмени обмінялися “компліментами” та звинуваченнями в бік одне одного.