П’ятниця, 24 Червня, 2022

Віталій Кім може отримати антипремію «Це яйце!» за фото оголених дівчат у слайд-шоу

Голову Миколаївської ОДА Віталія Кім можна знайти у списку номінантів антипремії за сексизм «Це яйце!». Його кандидатура номінована у категорії «Сексистське висловлювання» разом з Іллею Ківою, Сергієм Рудиком, Юрієм Сарайпічуком. Про це повідомляє видання Niklife, посилаючись на опублікований короткий список номінантів антипремії. Більше на сайті mykolaiv-yes.com.ua.

У шорт-листі цього року понад 40 претендентів у номінаціях: «Сексистський матеріал», «Сексистське висловлювання» та «Моралізатор року». Віталій Кім удостоєний перебування у номінації за своєрідну та некоректну «рекламну кампанію» Миколаївщини на форумі «Україна 30». Під час свого виступу Віталій Кім демонстрував слайд-шоу. Пропозицію інвестувати в курорти Миколаївської області було супроводжено слайдами презентації з фото дівчини у відкритим одягом, а на другому слайді було розміщено фото дівчини, яка демонструє свої сідниці. Ці два слайди презентації Віталій Кім вирішив підсумувати, повідомивши, що відстоюватиме позицію, що на Миколаївщині найкрасивіші дівчата.

Чи стане Віталій Кім лауреатом премії у своїй номінації стане відомо під час прес-конференції 7 грудня.

«Це яйце!» – антипремія, яка була започаткована в Україні у 2019 році. Премією нагороджуються українські медіа, чиновники, політики та депутати за сексистські переконання, матеріали, висловлювання та ін.

Нагадаємо, раніше представники Миколаївщини вже ставали номінантами та лауреатами нової антипремії. 2020 року пальму першості в номінації «Сексистське висловлювання» отримав миколаївський підприємець та український політик Давид Арахамія спільно зі своїм сопартійцем Олександром Корнієнком. Під час робочого візиту до Миколаєва політики осоромилися і стали відомі як автори висловлювання про «робочу бабу, мов корабельна сосна».