Субота, 25 Червня, 2022

На 100 мільйонів більше: стала відома сума бюджету Миколаївської області

Стала відома сума бюджету Миколаївської області на наступний рік. Вона становитиме 2,7 мільярда гривень. Як повідомив заступник голови Миколаївської облдержадміністрації Микола Марінов, це на 100 мільйонів більше ніж у нинішньому році. Ці дані заступник очільника області оприлюднив під час свого щорічного звіту. Більше на сайті mykolaiv-yes.com.ua.

За словами заступника голови Миколаївської облдержадміністрації Миколи Марінова 2,7 мільярдів включатимуть у себе не лише зібрані податки, а й дотації і субвенції з Державного бюджету.  Проте, їхню суму доповідач не озвучив. 

Також Микола Марінов запевнив, що обласний бюджет – 2021 виконаний на всі сто відсотків.  Були проблеми зі збором податку на прибуток – зафіксували його недоїмку. Проте, за словами заступника губернатора нестача перекривається за рахунок іншої статті прибутку, а саме податку на доходи громадян. До речі, саме ця стаття на думку обласних чиновників допоможе збільшити бюджет Миколаївщини. 

“У порівнянні з минулим роком, податок на доходи громадян зріс на 17 відсотків. Тому прогнозуємо в бюджеті на 2022 рік зростання доходів на 12 відсотків”, – зазначив Микола Марінов. 

Зараз проєкт бюджету Миколаївської області готують до розгляду на сесії обласної ради. Його розглядатимуть 21 грудня нинішнього року. Поки що, проєкт обговорюється на депутатських комісіях. Якщо будуть правки, то фінансовий департамент Миколаївської облдержадміністрації повинен буде на них відреагувати. Лише після цього документ про кошторис області на наступний рік потрапить до сесійної зали. Зазначимо, що депутати повинні ухвалити обласний бюджет до кінця нинішнього року, щоб у наступному економіка Миколаївщини змогла працювати без проблем. 

Нагадаємо, щоб обласний бюджет на 2021 рік депутати розглядали протягом семи годин. Однак, проголосували з першого разу. Тоді за нього свої голоси віддали 48 депутатів. Проти проголосував лише один народний обранець.