П’ятниця, 20 Травня, 2022

У Миколаєві через коронавірус скликають сесію міськради

 

Станом на 11 березня в Україні зареєстровано один підтверджений випадок зараження коронавірусом, підозри захворювання в інших пацієнтів не були підтверджені. Тим не менш, в регіонах місцева влада активно готується до можливої епідемії та вводить карантин. На даний момент, в країні лише два міста вирішили, в цілях перестороги, оголосити карантин – столиця і Чернівці, де і проходить лікування хворий на коронавірус. Зараз Кабмін розглядає питання про введення обмежувальних заходів на всій території України, проте, рішення ще не прийнято, пише mykolaiv-yes.com.ua.

У Миколаєві також вирішили не тягнути до виявлення захворювання, тож міська влада скликає сесію з питань коронавірусу. Засідання призначено на 12 березня. Варто зазначити, що на офіційному сайті міськради мова йде про продовження 56 пленарного засідання, в той час як народних обранців кличуть обговорити питання профілактики та попереджувальних заходів у зв’язку з поширенням коронавірусу в країні. 

Сьогодні в мерію скликали представників управління охорони здоров’я, держспоживслужби та надзвичайників. В терміновому порядку вони мають представити своє бачення дій у відповідній ситуації. Зважаючи на високий рівень захворюваності на грип та ГРВІ в області та місті, не виключено, що вже завтра депутати голосуватимуть за введення карантину для всіх шкіл та садочків міста. Від сьогодні карантин введено в двох школах. Також представники місцевої влади наголосили на негайному зверненні до медичного закладу у разі захворювання у дітей чи дорослих. 

На даний момент у Миколаєві від грипу вже померла молода жінка. Вона потрапила до медичного закладу в дуже важкому стані, тож лікарям не вдалось врятувати її життя. В Україні від грипу А1 з початку епідеміологічного сезону вже загинуло півсотні людей, ніхто з них не мав відповідного щеплення.