П’ятниця, 20 Травня, 2022

Олександр Сєнкевич знявся у трендовому відеоролику, приурочивши його до Дня міста

Градоначальник Миколаєва Олександр Сєнкевич своєрідно привітав рідне місто з днем ​​народження, випустивши відеоролик, знятий за типом трендових роликів італійця Хабане Лейма, пише mykolaiv-yes.com.ua.

Для тих, хто не знайомий з задумкою ролика, пояснимо: в ролику вже відомий італієць перевіряє на практиці запропоновані інтернет-лайфхаки та пропонує більш просте і розумне рішення тієї чи іншої проблеми. При цьому, на обличчі виконавця з’являється вираз під назвою «покерфейс», а руками він показує жест, що позначає «ось, як потрібно робити». Відео швидко «завірусилося» у соціальних мережах, набуло широкої популярності та безлич послідовників.

Подібний німий ролик під назвою «Люби місто, в якому ти живеш» був знятий і Сєнкевичем напередодні Дня міста. У ролику мер у жартівливій формі обіграв одвічні проблеми міста: хаотичні сміттєзвалища, питання ввічливості водіїв по відношенню до пішоходів, ставлення городян до комунальної власності, зокрема зелених насаджень і клумб міста та ін. Мораль ролика така: Ваші щоденні вчинки є відображенням Вашої любові до міста.