П’ятниця, 20 Травня, 2022

ОГЛЯД ПОДІБНОСТЕЙ ТА ВІДМІННОСТЕЙ ПОПУЛЯРНИХ ВИДІВ СУЧАСНИХ ГАРАЖНИХ СИСТЕМ ВІД ТЕХНІЧНИХ ФАХІВЦІВ «ЗАВОД ВОРІТ ОДЕСА»

Монтажні умови, особливості експлуатації, вимоги до функціональності і до зовнішнього вигляду – все це безпосередньо впливає на вибір відповідної в’їзної конструкції. На ринку захисних систем представлені моделі з різними механізмами дії: складним, підйомним, поворотним, орним, відкатним. І всі вони підходять для установки в гаражі, але висувають певні вимоги до вільного простору. Так, секційні та підйомно-поворотні конструкції можуть монтуватися тільки в разі наявності місця під стелею, орні – перед або за в’їздом, відкатні – уздовж стіни. Фахівці «ЗАВОД ВОРІТ Одеса» розповіли про найбільш популярних гаражних рішеннях, які встановлюються в приватному секторі. Вони також представили їх основні особливості і технічні можливості.

Теплі ворота з сендвіч-панелей: конструкція, варіанти оформлення, автоматизація

Це ідеальний варіант для більшості приватних гаражів. Вони підходять для опалювальних приміщень, де потрібна герметизація отвору. Секційна система виконується із сталевих листів, що заповнюються пінополіуретаном, який виступає терморазривом. Металева поверхня обов’язково оцинковується гарячим методом, а після покривається поліестеровою фарбою будь-якого кольору з каталогу. В якості оригінального оформлення пропонується також установка фальш-панелей, віконець, хвіртки, обклеювання плівкою під натуральне дерево, прикраса декоративними металевими елементами.

Підйомно-поворотні ворота: чим щитові моделі відрізняються від інших аналогів?

Гаражні конструкції з цільним полотном схожі за механізмом дії на секційні. Але стулка не гнучкі, тому при підйомі спочатку повертається, а потім вже рухається нагору. Дизайнерські можливості для щитових моделей такі ж широкі, як і для рішень з панелей- «сендвічів». Для стулки застосовується сталевий лист, гарячеоцинкований і пофарбований. Балансувальний механізм – це пружини зі спеціальними втулками. При необхідності полотно утеплюється.

В’їзні системи в гараж з будь-яким механізмом дії надає завод Вишневський. Це польський виробник преміальної продукції: завод-ворот.in.ua / products / category / vorota-garazhnye-wisniowski. В його асортименті клієнти знайдуть міцні металеві вироби і хороший список опцій для установки додатково.

Ролетні недорогі ворота: коли бюджетне рішення стане хорошим варіантом для гаража?

Не у всіх паркувальних спорудах актуальна установка теплої в’їзний системи. Для неопалюваних гаражів, що стоять в приватному дворі або є частиною будівлі, можна підібрати підходящу по характеристикам ролетну модель. Захисні рулонні системи характеризуються простою конструкцією, швидкою дією і максимальної компактністю завдяки тонкій і гнучкій стулці з металевих профілів. Для більшості рішень використовуються алюмінієві профілі з пенополіуретановим утеплювачем. Але для більшої міцності можна застосувати екструдовані сталеві планки. Практично всі захисні ролети оснащуються в стандартному комплекті електроприводом. Монтують конструкцію вбудованим або накладним методом.

Де замовити виготовлення і монтаж воріт в гараж в Одесі?

Завдяки розвитку технологій в’їзні конструкції розробляються і випускають в індивідуальному порядку навіть в одиничному екземплярі. Відповідно, кожен з проектів складається персонально під клієнта із зазначенням потрібних параметрів вироби, його дизайну і опцій. «ЗАВОД ВОРІТ Одеса» надає крім випуску захисних конструкцій послуги з монтажу та технічного обслуговування. Замовлення індивідуальних проектів доступні за зниженою ціною в виставковому салоні. Там же представлені зразки інших виробів. Приходьте за оформленням замовлення на вулиці Грушевського, 39А. Щоб попередньо узгодити всі нюанси і ознайомитися з прайсом, телефонуйте нам: +38 (050) 3562116, +38 (067) 1121704. Наші фахівці підберуть оптимальний варіант для кожного випадку відповідно до монтажними умовами, майбутніми завданнями і бюджетом клієнта.