П’ятниця, 20 Травня, 2022

ЕТАПИ УСТАНОВКИ ВІДКАТНИХ В’ЇЗНИХ ВОРІТ З АВТОМАТИЧНИМ ПРИВОДОМ – ПІДГОТОВКА ФУНДАМЕНТУ ТА МОНТАЖ АВТОМАТИКИ – ОГЛЯД СПЕЦІАЛІСТІВ «БРАМА МАРКЕТ ІВАНО-ФРАНКІВСЬК»

Вуличні системи для приватних будинків виготовляють у асортименті конструкційних рішень. Одним з популярних варіантів є відкатні моделі, оскільки вони характеризуються компактністю та більш зручним способом керування, навіть якщо це ручний режим. Але у більшості випадків власники побутових в’їзних систем обирають автоматизацію з дистанційним чи навіть віддаленим контролем за допомогою мобільного пристрою. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» вирішили розповісти не лише про переваги цього рішення, але й про етапи встановлення конструкції. Також окремо представлена інформація про монтаж системи автоматизації.

Чому варто обрати саме відкатні в’їзні ворота для приватного сектору?

Зсувні конструкції активно використовуються на підприємствах й у житлових дворах, де простір навколо системи обмежений. Різноманітна колірна гамма, форми щита та зашивка, а також додаткові аксесуари дозволять створити привабливий зовнішній вигляд ділянки. Система складається з рами у фундаменті, направляючих та роликів, консольних блоків, підтримуючої скоби. Їх обробляють спеціальним захисним засобом, стійким до корозії. Консольні моделі вважаються найкращими на ринку, бо вони безшумні, не потребують готового отвору, легко монтуються. Серед інших переваг надійність та простота, високий термін служби, стійкість до агресивних проявів зовнішньої середи.

Особливості підготовки території до встановлення вуличних воріт з відкатними стулками

Для монтажу необхідно створити якісний фундамент під конструкцію. Спеціалісти починають процес підготовки з викопування траншеї, параметри якої визначають максимальним навантаженням. Далі створюється опалубка з готового спеціального набору, й монтується каркас з арматури або сітки. Траншея знизу засипається піском чи щебенем, а після цього заливається бетонним розчином. Заключним етапом стає встановлення швелера. Монтаж самих відкатних воріт можна реалізувати після цього тільки за місяць, щоб фундамент застиг. Для автоматичних в’їзних систем кабель бажано прокласти ще до заливки. Встановлення конструкції: https://brama-market.lviv.ua/products/category/vidkatni-vorota-ryterna-alutech-doorhan починається з укладання роликових візків та напрямних кронштейнів. Слідом вже вставляється полотно та прикріплюються кінцеві ролики.

Як встановлювати відкатну автоматику для воріт?

Спершу прокладаються дві труби прямокутного або квадратного перетину на швелер між роликовими опорами. На них встановлюється монтажна підстава, а зверху – сама автоматика. На шестерню приводу кріпиться зубчаста рейка та посувається до відкатної системи. Елементи повинні впертися у трубу каркаса захисної системи. Якщо вони не потрапили в неї, а вийшли нижче або вище, то необхідно на швелері замінити профільні труби на більший або менший розмір відповідно. Опорні труби приварюються до швелеру, а до них – монтажна підстава, на якій кріпиться болтами електропривід. Пристрій повинен бути розблокованим за допомогою ключа, а в’їзна система закрита перед установкою рейки.

Де замовити виготовлення відкатних воріт з автоматикою та монтажем у Івано-Франківську?

Запорука довгої та стабільної роботи зсувних систем криється не тільки у правильному встановленні. Найважливіший етап – підбір оптимального автоматичного приводу. Допомогти у цьому готові спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ». Вони надають послугу будівництва захисних огорож під ключ, що передбачає весь комплекс процесів від проектування до кінцевого встановлення. Залиште заявку на розрахунок вартості онлайн або завітайте до виставкового салону компанії на вул. Височана, 16В. Ми також чекаємо на ваш дзвінок: +380673488399, +380501604611. Ряд виробників надає можливість виготовлення комплексної захисної огорожі з єдиним дизайном, яка включає секційні паркани, хвіртки, балюстради, гаражні рішення та навіть вхідні двері. У каталозі також представлені інші конструкційні варіації: складні, розпашні, підвісні, секційні та інші моделі. Доступні будь-які розміри, індивідуальний підбір опцій та зовнішнього вигляду. Попередньо зі спеціалістами компанії клієнти складають персональний проєкт.