П’ятниця, 20 Травня, 2022

Підйомно-поворотні ворота на гараж – огляд конструкційного рішення для облаштування в’їзду від спеціалістів “Брама-маркет Івано-Франківськ”

Сучасні захисні системи можуть виготовлятися з різним механізмом дії. Найчастіше для приватних гаражів обирають секційні рішення, але й підйомно-поворотні конструкції користуються попитом. Зазвичай вони використовуються у холодних приміщеннях, оскільки не мають терморозширення, але є й утеплені версії. Підйомно-поворотні системи виготовляються з цілісного оцинкованого листа стали, тому при встановленні потребують місця перед та за в’їздом. Спеціалісти «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» з’ясували, чому ця конструкція вважається оптимальним рішенням у багатьох випадках. Також вони розповіли про найвідомішого виробника подібних моделей.

Які особливості характерні для гаражних воріт з щитовим полотном?

З назви зрозуміло, що огорожа функціонує за принципом підняття й складання стулки через нахил, що дозволяє здійснювати установку конструкції без наявності перемички. Нижня частина щита (приблизно чверть висоти) виходить за межі гаража назовні таким чином утворюючи своєрідний козирок. На сьогоднішній день усі європейські виробники у якості системи балансування стулки використовують пружини розтягування, які розташовуються уздовж вертикальних напрямних. Підйомно-поворотні гаражні ворота оснащуються ущільненням по периметру, що дозволяє герметизувати в’їзний отвір. Управління може здійснюватися як вручну, так й за допомогою автоматичного приводу. Якісні моделі мають оцинковані металеві елементи та захист від утворення корозії. Крім того, вони характеризуються підвищеною вологостійкістю, так як полотно щільно прилягає до каркасу й не дає воді проникнути всередину.

Які виробники випускають підйомно-поворотні ворота на гараж?

Польський завод пропонує щитові конструкції з гарячеоцинкованої сталі, з якої зібрані зовнішня коробка та стулка, в цілому. Доступні декілька модифікацій: Novum, Komfort, Select, City або Connect, які відрізняються не тільки технічними характеристиками, але й додатковим комплектуванням. Для трьох версій є утеплення стулки за допомогою пінополістиролу товщиною 2-4 см, а для підвищення естетичної привабливості полотно закривають з внутрішньої сторони панелями у білому кольорі.

Подивитися актуальні пропозиції бренду можна на сайті: https://brama-market.lviv.ua/products/category/wisniowski-vorota-garazhni. Окрім підйомно-поворотних моделей в асортименті представлені конструкції з усіма механізмами дії: ролетні, секційні, розпашні, відкатні, складні, підвісні.

Щитові гаражні ворота: перелік вбудованих та додаткових опцій для системи

Моделі відрізняються не тільки варіацією зашивання стулки, але й оснащенням на замовлення у вигляді виразний хвіртки, вентиляційних решіток або скляними панелями. Що стосується дизайну, то оригінальним варіантом стане стилістичне оформлення під золотий дуб або горіх (відтінки з палітри RAL 8003 й RAL 8011). З внутрішньої сторони стулка покривається фарбою у сірому або кремовому кольорі. Якщо говорити про пропозиції від польського виробника, то колекція Connect передбачає декорування полотна за допомогою смуг, закріплених у хаотичному або певному порядку. Дані елементи виконуються з імітацією текстури дерева, мають однотонний відтінок або ефект у вигляді глянцевого, перламутрового, металевого сяйва. Крім того, польські моделі можуть оснащуватися хвірткою чи віконцями, прикрашатися декором чи комплектуватися спеціальними пристроями безпеки.

Де замовити виготовлення гаражних воріт з монтажем у Івано-Франківську?

Будь-який проект складається для клієнтів індивідуально, тому в ньому вказуються усі необхідні показники: розміри, опції, особливості дизайну. «БРАМА МАРКЕТ Івано-Франківськ» пропонує виготовлення та встановлення усіх видів захисних систем, зокрема, гаражних конструкції. Попередні заміри та доставка готового виробу безкоштовні. Доступні комплексні огорожі з декількох елементів (наприклад, ворота, хвіртка, паркан), що виконуються з єдиним дизайном. Якщо клієнти оформлюють замовлення у виставковому офісі на вул. Височана, 16В, то їм надається знижка на продукцію. Ми чекаємо на ваш дзвінок у будь-який час: +380673488399, +380501604611.