Субота, 21 Травня, 2022

На Миколаївщині шахраї від імені мера “скуповували” нерухомість за передоплатою

 

В Миколаївській області мер Вознесенська став жертвою шахраїв. Про це повідомив сам міський голова Віталій Луков та закликав не довіряти аферистам, які вирішили скористатися його ім’ям для обману місцевих мешканців. Далі на mykolaiv-yes.

Шахрайська схема полягала у тому, що невідомі телефонували людям, які продають своє нерухоме майно та пропонували його купити від імені Лукова. Для того, щоб завершити угоду продавці мали перевести на банківський рахунок “людей мера” певну суму коштів. Луков наголосив, що ні він, ні його родичі намірів купувати жодну нерухомість у Вознесенську не мали, тож всі ці пропозиції  – афера, до якої він не має відношення. На додачу міський голова написав відповідну заяву про шахрайство відносно нього та вознесенців до правоохоронних органів. 

Нагадаємо, що ВІталій Луков перебуває на посаді міського голови Вознесенська з 2013 року та двічі переобирався. В 2015 році йому виразило підтримку 68% місцевого населення. До обрання Луков навчав дітей фізиці та математиці в школі, а згодом був директором місцевої гімназії та коледжу. Свого часу, міський голова Вознесенська потрапив до двадцятки найкращих мерів-інноваторів України.

Пояснення, чому аферисти вирішили реалізувати свої шахрайські схеми саме прикриваючись ім’ям Віталія Лукова, тепер шукатимуть правоохоронці. 

Відмітимо, що останнім часом серед шахраїв найбільшою популярністю користуються схеми банківського шахрайства, запит передоплати за товар під час здійснення покупок через інтернет, а також “ваш родич у поліції, терміново потрібні гроші”. Попри те, що населення постійно попереджають, щоб не довіряли подібній інформації, кількість жертв аферистів не зменшується, а навіть збільшується. Люди втрачають десятки тисяч гривень заощаджень готівкою та на банківських рахунках.