П’ятниця, 20 Травня, 2022

Миколаївський кандидат в депутати від “Слуги народу”, що значиться у базі “Миротворець”, звинуватив журналіста Кіпіані та нардепа Лінько у погрозах та переслідуванні

У Миколаєві  передвиборча кампанія кандидатів в мери та депутати перебуває у самому розпалі. Вже традиційно вона не обходиться без великої кількості скандалів та провокацій. Одним із них є відмова Територіальних виборчих комісій реєструвати кандидатів у депутати до міської та обласної ради від політичної партії “Опозиційна платформа – За життя”. Виявилося, що лідер партії намагався зареєструвати підробний список кандидатів. Такого висновку дійшли кандидати від інших політичних сил через те, що списки затверджені на конференції, відповідно до вимог закону, та представлені у ТВК відрізнялися, розповідає “mykolaiv-yes.com.ua“.

Кандидат в депутати від “Слуги народу” став жертвою “переслідувань та погроз”

Ще один скандал стосується вже зареєстрованого кандидата у депутати від партії “Слуга народу” Єгора Клецова. Він звернувся до правоохоронних органів стосовно “переслідування та погроз” від українського журналіста Вахтанга Кіпіані, народного депутата минулого скликання від радикальної партії Дмитра Лінька,а також колишнього “азовця” Іллі Зелінського. Виявилося, що приводом для такого хвилювання миколаївського активіста стали коментарі в соціальній мережі. 

“Маю повне право вважати це переслідуванням та загрозою для життя моєї сім’ї та моєї”, – заявив кандидат від “Слуги народу” на своїй сторінці у соціальній мережі. Проте Клецов заявив, що сьогодні має намір написати відповідні заяви до правоохоронних органів. 

Злісні коментатори пригадали Клецову його політичні погляди та заяви 2014 року, коли він “топив за народ Донбасу, возив на Схід гуманітарну допомогу”, назвав війну братовбивчою та багато іншого. 

Ім’я Єгора Клецова та всі його “досягнення” можна знайти у базі “Миротворець”

У розпал військової агресії на Сході України у 2014-15 році Єгор Клецов намагався всіляко примирити учасників конфлікту. Став ініціатором громадської ініціативи “Люди Миру” та активно просував ідею втамування конфлікту будь-якою ціною. При цьому пропонував українським військовим добровільно скласти зброю, організував масові заходи під егідою “мир будь якою ціною”. 

Зрештою у “Миротворці” опинився через те, що збирав кошти для госпіталя Донецької народної республіки, самостійно привозив медикаменти та допомогу до ДНР, а також приймав участь у численних телемостах з невизнаною республікою. На сайті зазначено, що фінансування своєї діяльності миколаївський кандидат у депутати від партії “Слуга народу” у той час отримував “з Кремля”. 

Зауважимо, що на даний момент Єгор Клецов працює управляючим проектом Світового Банку на комунальному підприємстві “Миколаївоблтеплоенерго”. Його співпраця з партією “Слуга народу” розпочалася з першого візиту президента України до Миколаєва. Тоді Володимир Зеленський все ще шукав підходящу кандидатуру на посаду голови обласної державної адміністрації і Клецов заявив, що готовий зайняти вакантне місце. Зеленський навіть взяв його номер телефону, але з посадою не склалося. Нині активіст балотується від провладної партії у депутати.