П’ятниця, 27 Травня, 2022

Сєнкевич розповів, коли збирається призначити нового голову адміністрації Інгульського району

Після оголошення Юрієм Гранатуровим у серпні цього року свого рішення піти з посади голови Інгульського району Миколаєва, керівна посада вже більше двох місяців залишається вакантною. Не дивлячись на те, що колишній мер був одним із співзасновників партії  “Наш Край” та протягом п’яти років очолював міську парторганізацію, напередодні місцевих виборів Юрій Гранатуров вирішив не лише покинути “Наш Край, а ще й перейшов до лав партії “За Майбутнє”. Він заявив, що очолює виборчу кампанію нової політичної сили та безпосередньо прийматиме участь у виборчій кампанії. 

Зважаючи на те, що календарний рік вже підходить до свого завершення, у Миколаївській міській раді вже готують проект бюджету на наступний рік. Від того, які проекти будуть внесені до нього, залежатиме і їх фінансування. В Центральному та Заводському районах міста вже зараз створюють чимало нових місць відпочинку для місцевих мешканців, в Інгульському – це лише проекти громадського бюджету. Місцеві мешканці багато в чому списують таку ситуацію на недолуге керівництво колишнього очільника Гранатурова та сподіваються, що новий голова району почне реально працювати. 

Журналісту “mykolaiv-yes.com.ua” вдалося поспілкуватися з Миколаївським міським головою Олександром Сєнкевичем та дізнатися, коли буде призначено нового голову адміністрації Інгульського району. Мер повідомив, що вже має на приміті кандидатуру на цю посаду, але саме призначення відбудеться вже після виборів. До цього часу в.о. буде Антон Ужва. 

“У мене вже є кандидатура. Було б нелогічно за два місяці до виборів міняти главу району. Сьогодні виконуючий обов’язки – це заступник глави району Антон Ужва. У мене є думки, але я не хотів би їх озвучувати. У разі перемоги у мене вже є кандидат, якого я хочу поставити”, – розповів мер Миколаєва. 

Також Сєнкевич повідомив, що в разі перемоги має намір провести кадрові перестановки і на інших керівних посадах. Проте кардинальних змін городянам чекати не варто. 

“Я думаю, що не багато, але будуть зміни у нас. Зокрема пов’язано це буде і з районами, з департаментами, деякими управліннями. Це не будуть кардинальні зміни. Є ключові персони, яких би я хотів замінити”, – додав міський голова.