Четвер, 30 Червня, 2022

На Миколаївщині через суд скасували реєстрацію всіх кандидатів від ОПЗЖ до міської ради

На Миколаївщині тривають перипетії стосовно реєстрації на місцевих виборах кандидатів у депутати до місцевих, районних та обласних рад від політичної партії “Опозиційний блок – За життя”. У Снігурівці напередодні відповідне рішення про реєстрацію кандидатів від ОПЗЖ було ухвалено Територіальною виборчою комісією, проте вже 30 вересня Миколаївський окружний адміністративний суд вирішив його скасувати. Судовий позов подав місцевий активіст та кандидат у депутати від партії “Слуга народу” Денис Дарбінян. Далі на mykolaiv-yes.

Таким чином постанову №11 Снігурівської міської територіальної виборчої комісії про реєстрацію кандидатів у депутати від політичної партії “Опозиційна платформа – За життя” було скасовано та визнано протиправною за п 1. пп 1.8. Чому ТВК не побачила проблем з документами політичної сили та з порушенням  зареєструвала кандидатів залишається під питанням. 

“Перемога закону! Незаконна реєстрація всіх кандидатів від ОПЗЖ у Снігурівці скасована!”, – заявив Денис Дарбінян. 

Варто нагадати, що у до Миколаївської міської та обласної ради ТВК взагалі відмовилися реєструвати кандидатів у депутати від ОПЗЖ. Під час подачі документів у них було виявлено численні порушення. Проте найголовніше, що політична сила намагалась подати сфальшовані списки депутатів. Про це повідомила голова Миколаївської обласної ради та кандидат у депутати від політичної сили “Європейська Солідарність” Вікторія Москаленко. Очільниця області заявила, що відповідно до закону, повинні бути подані списки кандидатів, які затвердила конференція партії. З невідомих причин у ОПЗЖ вирішили змінити частину людей у списках та подати їх під виглядом затверджених. Це є прямим порушенням виборчого процесу. Ще 27 вересня політикам дали добу, щоб привести все до ладу, але ОПЗЖ знов принесли сфальшовані списки, які ТВК відмовилась реєструвати, але при цьому також не прийняла рішення про відмову у реєстрації партії взагалі. Таким чином досі офіційно не зареєстровано жодного кандидата в депутати від “Опозиційної платформи – За життя”.