Середа, 22 Червня, 2022

Як швидко продати квартиру в Україні

Якщо вам потрібно швидко продати квартиру в Україні, рекомендується підготуватися до того, що угода буде не надто вигідною. Це обумовлено тим, що покупці не готові багато платити, коли потрібно поспішати. Тому власникам нерухомості потрібно скидати невелику суму, щоб залучити більше інтересу до своєї пропозиції.

Природно, не варто повідомляти потенційним клієнтам, що ви поспішаєте з продажем. У цьому випадку вони отримують реальний аргумент, щоб торгуватися з вами до останнього долара. Краще взагалі не згадувати, що скоро угоди для вас важливіша, ніж прибуток від продажу.

Головні правила швидкого продажу

Щоб швидко продати квартиру в Україні, необхідно звернути увагу тільки на два ключових моменти:

  • Порядок в документах
  • Порядок в домі

Коли планується продаж нерухомості власнику в першу чергу необхідно заглянути свої документи. Якщо вони не в порядку, законно укласти угоду не вдасться. Більш того, коли покупець бачить, що продавець безвідповідально ставиться до документації, навряд чи він погодиться продовжувати співпрацю. Нікому непотрібні проблеми з документами відштовхують. Тому спочатку завжди приводять до ладу документи, а вже потім починають рекламувати пропозицію.

Що стосується безпосередньо порядку в будинку, то тут розглядають всі моменти. Від продавця потрібно усунути всі явні недоліки. Якщо є стіни або двері, від яких відколупує фарба, таку проблему точно не залишать непоміченою. Рекомендується поправити сантехніку, електрику та інші системи в квартирі, щоб вони не доставляли незручностей.

При першому огляді потенційний покупець точно загляне і вивчить кожен куточок. Тому важливо також зробити якісне прибирання. Якщо немає часу займатися цим самостійно, можна звернути в спеціальні клінінгові компанії. Такі фахівці мають потрібними інструментами і спеціальними миючими засобами, тому швидко і якісно все зроблять.

Якщо ж не вистачає часу в цілому вести угоду, то залишається єдиний варіант – звернутися в агентство нерухомості. Досвідчені фахівці постараються в гранично стислі терміни знайти покупців. Зазвичай у великих агентствах є своя клієнтська база, тому велика ймовірність, що вдасться укласти угоду за пару днів, якщо документи повністю підготовлені.

Щоб швидко продати квартиру в Україні, рекомендується використовувати сайт DOM.RIA. Це найбільша база нерухомості в країні, яка привертає максимальну цільову аудиторію.
Сайт DOM.RIA корисний для користувачів і програмою перевірених оголошень. В рамках цієї програми інспектори з сайту відправляються в квартири з перевірками, де записують всі параметри. Після цього вони роблять якісні панорамні фотографії кожної кімнати і нежитлового приміщення на професійну камеру. Після остаточно редакції, пропозиція дозволить користувачам гарантовано достовірну інформацію.

Що зробити, щоб продати квартиру швидше?

Адекватно встановлена ​​вартість і готовність йти на поступки – далеко не єдині способи прискорити угоду. Багато агентств нерухомості або досвідчені приватні продавці використовують кілька додаткових хитрощів, що допомагають швидше знайти покупців:

  • В оголошенні зазначається ціна відразу зі знижкою. Потрібно також відзначити, що зазначена вартість є остаточною, і отримати додаткову знижку у покупця не вийде. Цей спосіб швидше знайти клієнта є психологічним, оскільки з’являється можливість зробити більш вигідне візуально пропозицію, але в той же час не відмовлятися від власного прибутку. На тлі інших оголошень ваше буде виглядати виграшно;
  • Приємний запах в квартирі. Більшість продавців використовують аромати, які асоціюються з дитинством – ставлять польові квіти по дому, роблять перед приходом покупців випічку, заварюють трав’яні чаї. Такі запахи асоціативно підказують майбутньому власнику, що в квартирі буде затишно і комфортно. Тому збільшується ймовірність, що угода буде укладена набагато швидше;
  • Правильне ведення діалогу. Коли людина поспішає швидше продати квартиру, він показує це своєю поведінкою. Через це покупці можуть зажадати знижку більше, або навмисно тягнути час, щоб ви самі запропонували скинути ціну. Тому необхідно зібратися і під час демонстрації квартири або телефонної розмови не показувати, що ви кудись поспішаєте.
  • Як відмінний способу отримати першу інформацію багато хто використовує безкоштовні консультації в агентствах нерухомості. Але тут потрібно сортувати відомості, оскільки агенти точно будуть говорити, наскільки складно вести операцію самостійно.