У Миколаєві кандидат в мери привіз бабусь з плакатами, щоб записати сюжет проти компанії “Місто для людей”

0
306

Вже за декілька днів миколаївці зроблять вирішальний вибір, хто керуватиме містом найближчі 5 років: син колишнього міського голови Владислав Чайка або ж другий термін у керма знаходитиметься Олександр Сєнкевич. Ці два кандидати кардинально відрізняються у політичних поглядах та баченні майбутнього Миколаєва. Відповідно і підходи до роботи та боротьби за голоси електорату в них різні, повідомляє “mykolaiv-yes.com”.

У Миколаєві кандидата в мери запідозрили у організації мітингу

Сьогодні, 19 листопада, у Миколаєві відбувся мітинг невдоволених роботою управляючої компанії “Місто для людей”, проте він виявився дуже коротким – не більше 20 хвилин. З десяток людей різного віку з плакатами “Геть МДЛ разом з Сєнкевичем” з’явилися біля бізнес-центру “Космос Плаза” о 10 ранку. Їх привезли на мікроавтобусі у супроводі ще декількох автомобілів.  До протестувальників  приєднався кандидат в мери Миколаєві від партії “Опозиційна платформа – За життя” Владислав Чайка, а також представники преси. Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомив Максим Коваленко. 

Під час мітингу Владислав Чайка виступив перед журналістами з критикою управляючої компанії, а також свої скарги висловили і бабусі, що мешкають на вулиці Космонавтів. Мітинг тривав недовго і вже після того, як кандидат в мери озвучив свою позицію, всі присутні почали згортати свої плакати. На місці подій на них чекав мікроавтобус, тож вони сіли в нього та поїхали на “іншу точку”. 

“10:20 – згортають плакати. Головний командир говорить, що потрібно їхати на іншу точку. 10:22 – Водопій продовжує жити своїм життям”, – повідомив Максим Коваленко. 

Член команди чинного міського голови Максим Коваленко зауважив, що сам виріс у будинку на вулиці Космонавтів та допомагав створювати у найближчих будинках ОСББ, тож компанія “Місто для людей” не має до них жодного відношення. Все, що відбувалося під бізнес-центром – це лише картинка для сюжету перед виборами. 

“Я у цьому домі виріс, Космонавтів 122, і допомагав тут створювати ОСББ. Там ОСББ, 122-б ОСББ, цей будинок ОСББ. Питання: які люди тут збираються проти МДЛ, тут МДЛ немає! Це все картинка для ТВ!”, – заявив Максим Коваленко. 

Після завершення мітингу бабусь посадили у мікроавтобус та повезли на наступну точку 

Варто зауважити, що після швидкого завершення мітингу біля бізнес-центру “Космос Плаза”, всіх учасників посадили у мікроавтобус, який весь цей час стояв на стоянці неподалік. Куди далі вони попрямували не відомо. Максим Коваленко припустив, що на наступний мітинг, щоб дарма плакати не пропадали. 

“Я думаю, що ці люди зараз далі поїдуть. Плакати ж потрібно кудись дівати”, – додав Максим Коваленко. 

Нагадаємо, що управляюча компанія “Місто для людей” прийшла на зміну ліквідованим, відповідно до чинного законодавства ЖЕКам. Протестувальники на чолі з Чайкою звинувачували МДЛ у здирництві та заявили, що люди не спроможні у карантин сплачувати комунальні послуги та відповідні штрафи.