П’ятниця, 20 Травня, 2022

Найсильніша жінка планети Куркуріна розповіла, як її почали цькувати за нетрадиційну орієнтацію на виборах в депутати Миколаївської міськради

До місцевих виборів на Миколаївщині залишилось ще достатньо часу, проте навіть на етапі обговорення кандидатур в мери та депутати міської та обласної ради, виникло чимало скандалів. Два найгучніших зачепили партію “Опозиційний блок”, яка ніяк не могла визначитись кого з політиків зареєструвати кандидатом в мери. Серед претендентів колишній нардеп Артем Ільюк та син мера Володимира Чайки – Владислав Чайка. Зрештою, Ільюк заявив, що у партії домовилися і висунули Чайку. Далі на mykolaiv-yes.

Другий скандал стосувався мільйонера Олексія Вадатурського та політичної партії “Наш Край”, а саме головної лікарки обласної інфекційної лікарні Світлани Федорової, що вирішила балотуватися у депутати. Генеральний директор “Нібулон” заявив, що не підтримує цю політичну силу та не хоче, щоб його благодійну діяльність використовували для політичного піару. В той же час “Наш Край” заявив, що суспільству  “не потрібні подачки від олігархів”. Зрештою Вадатурський згорнув всі благодійні проекти в Центрі лікування інфекційних хвороб. 

Після оголошення рішення про участь Ганни Куркуріної у виборах, її почали цькувати хейтери з “правильною орієнтацією”

Ще однією представницею “Нашого Краю”, яка стала жертвою дискримінації та цькування через нетрадиційну орієнтацію, є найсильніша жінка планети Ганна Куркуріна. Спортсменка та зоозахисниця повідомила, що її рішення балотуватися до Миколаївської міської ради спровокувало потік бруду та хейту стосовно її сексуальних уподобань. Для неї це не стало новиною, адже знайомі та друзі попереджали Куркуріну про те, що політика – це бруд, брехня, лицемірство та бої без правил. 

“Як може лесбіянка представляти та захищати інтереси народу? – обурюються ті, хто “правильної орієнтації” і “правильні по життю” у всьому без виключення. Мені неприємно на подібні репліки реагувати, оскільки я розумію, що це лише початок грязьового потоку”, – Куркуріна розповіла про тиск з боку деяких представників суспільства. 

Як би не намагались її принизити, спортсменка вважає, що лише та людина, якій нема чого приховувати, може чесно та відкрито заявити про свою сексуальну орієнтацію. Куркуріна цього не соромиться і радить всім хейтерам не порпатися у чужій брудній білизні, а займатися корисними справами. 

“Про людину судять по її справам, по тому, наскільки вона корисна суспільству та світу в цілому. Чи так багато серед політиків з традиційною орієнтацією  тих, хто крім красивих слів і обіцянок реально щось робить для тих, хто їх обирав?”, – зауважила спортсменка. 

Куркуріна нагадала, що під маскою “добропорядного сім’янина” можуть ховатись зрадники та збоченці 

При цьому Ганна Куркуріна наголосила, що далеко не всі політики та громадські діячі з “правильною сексуальною орієнтацією” є добропорядними сім’янинами з незаплямованою репутацією. 

“Крім того, традиційна орієнтація не є гарантією того, що у цієї людини лише один партнер, а не гарем коханок (коханців), і що за ширмою добропорядного сім’янина не ховається збочинець. Я так розумію, не бентежать нікого оргії за участі проституток. А навіщо? Тому що там все правильно з сексуальною орієнтацією”, – заявила Ганна Куркуріна 

Спортсменка, а тепер ще й кандидат в депутати до міської ради прагне до того, щоб її оцінювали по справам, так як вона це робить, а не маніпулювали інформацією про її особисте та сексуальне життя. Проте вона прекрасно розуміє, куди вона йде та з чим ще доведеться зіштовхнутися, тому не планує відволікатися на хейт та подібні заяви “праведників”. 

Навіщо Куркуріна йде в політику

Зауважимо, що видатна миколаївська спортсменка неодноразово заявляла, що йде в політику тому що любить своє місто та прагне до його процвітання. Головна проблема, якою вона опікується – безпритульні тварини та діти. Ні для кого не секрет, що однією з головних проблем міста є саме величезна кількість тварин на вулицях. Куркуріна виступає за її гуманне вирішення та закликає прислухатися до спеціалістів. За освітою вона дипломований біолог, тож знає все про тварин. Спортсменка власним коштом стерилізує котів та собак, але на жаль, вже після стерилізації люди травлять тварин, вона вважає таку ситуацію недопустимою.