Субота, 13 Серпня, 2022

По Європі без галопу та недорого: обираємо тури вихідного дня

Як відвідати нові місця та встигнути оцінити їх привабливість за 2–4 доби? Треба грамотно скласти маршрут і не перенаситити подорож пунктами призначення та подіями. З досвіду мандрівників, краще не витрачати нерви та час, і обрати готові тури вихідного дня. Тож де пропонують побувати турфірми?

Захоплюючий вояж на дві доби чи на 4–5 днів

Коли часу обмаль, а нових вражень хочеться, придивіться до розташованих неподалік країн. Визначні місця та природні пам’ятки знаходяться на відстані короткого переїзду, отже ви зможете ретельніше оглянути місцеві принади. Якщо в запасі є кілька днів, придбайте комбінований тур вихідного дня в Європу і відвідайте кілька міст за короткий термін. 

А щоб подорож подарувала максимум задоволення, скористайтеся порадами від експертів Poehalisnami.ua:

  • Одягайтеся у вільний одяг та взуття, в якому буде зручно сидіти й ходити.
  • Беріть у салон ручну поклажу, що може знадобитися під час поїздки на автобусі. Підійде невелика сумка з питною водою, легким перекусом, книгою чи смартфоном, сонячними окулярами, вологими серветками та медикаментами. Решту речей залиште у багажному відділенні.
  • Уточніть, чи передбачає путівка нічні переїзди. Продовжуючи подорож вночі, ви зекономите час і відвідаєте більше міст. Проте з ночівлею в готелі відпочинок вихідного дня буде більш комфортним.
  • В програму автобусних турів входять безкоштовні й платні екскурсії. Від останніх можна відмовитися, спланувати вільну годину на власний розсуд.

Безкоштовні принади європейських столиць

Передбачені путівкою за кордон екскурсії включають відвідування не всіх привабливих міських принад. Проте деякі популярні серед туристів місцини вартують більшої уваги, тож виокремити на них вільний час — чудова ідея!

Головна площа Братислави (Словаччина)

Найменша столиця Європи багата архітектурними пам‘ятками. Будівлі довкола центральної площі міста — це суміш стилів класицизму, бароко і готики. В центрі композиції розташований фонтан із статуєю лицаря Роланда. Насправді скульптура зображує імператора Максиміліана, який ототожнював себе з легендарним воїном.

Геологічний музей у Варшаві (Польща)

Якщо ваша поїздка на вихідні проходить через Варшаву, знайдіть півгодини на похід до музею, де зібрана колекція різноманітних гірських порід, мінералів та скам’янілостей. Тут також можна побачити справжній скелет мамонта та опудало, яке імітує древнього динозавра.

«Колесо часу» в Будапешті (Угорщина)

Один з найбільших у світі піщаний годинник мав стати серцем угорської столиці, автоматично перевертаючись в ніч на 1 січня і символізуючи початок нового року. Втім, споруда виявилася надто дорогою в обслуговуванні, тож наразі є символом невтілених грандіозних планів.

«Танцюючий будинок» у Празі (Чехія)

Не кожна путівка на поїздку вихідного дня містить в програмі огляд фасаду цієї будівлі, а даремно. Дві вежі «Джинджер» і «Фред» ніби злилися в танці, втілюючи перетворення чоловічого Інь під впливом жіночої енергетики Янь. За задумом будівля символізує розрив Чеської Республіки з тоталітаризмом.

Сад «Чишміджіу» в Бухаресті (Румунія)

Справжня зелена перлина румунської столиці — мальовничий сад, улюблене місце відпочинку містян вже понад 150 років. Це неймовірна локація для романтичних фотосесій, з доглянутими деревами, клумбами й кущами, гарненькими містками і цікавими скульптурними елементами. По центральному озеру можна покататися на катамарані, ціна розваги доступна для туристів.

.