П’ятниця, 27 Травня, 2022

Голова Миколаївської ОДА повідомив результати свого тесту на коронавірус

В середу ввечері, 9 грудня, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Віталій Кім повідомив, що у його дружини є підозра на коронавірус, він також має певні симптоми захворювання, тому подружжя вирішило самоізолюватися, щоб не наражати більше нікого на небезпеку. Також Віталій Кім додав, що 10 грудня вони разом здадуть тести на COVID-19, повідомляє “mykolaiv-yes.com”. 

Сьогодні, 11 грудня, голова обласної державної адміністрації опублікував на своїй офіційній сторінці у соціальній мережі відео та розповів про результати аналізу на коронавірус у себе та дружини. Проведені дослідження підтвердили відсутність захворювання у Віталія Кіма, але його дружина, на жаль, захворіла. Повторний тест на коронавірус очільник області планує робити у понеділок або вівторок. 

“Маю негативний тест коронавіруса та позитивний у моєї дружини. Вимушений бути на самоізоляції, але все під контролем”, – повідомив голова ОДА. 

Зважаючи на те, що Віталій Кім тісно контактує з дружиною, він змушений найближчий час провести на самоізоляції. При  цьому голова ОДА планує продовжувати працювати дистанційно. Він залишається на постійному зв’язку зі своїми заступниками 

Нагадаємо, що у вересні на коронавірус перехворів також колишній голова ОДА Олександр Стаднік. Він проходив стаціонарне лікування у столиці, адже саме там у нього підписано декларацію з сімейним лікарем. Хвороба у колишнього очільника області протікала доволі важко, але йому вдалося одужати. Також нещодавно коронавірусом перехворів і мер міста Олександр Сєнкевич. Він також був госпіталізований у міську лікарню №1. Зі стаціонару його виписали напередодні проведення другого туру місцевих виборів, який відбувся 22 листопада. За кілька днів він встиг прийняти участь у дебатах кандидатів в мери, які відбулися з другої спроби. В перший раз телевізійну студію, де планувалось проведення дебатів, було заміновано, але піротехніки так і не знайшли вибухівку.