Субота, 28 Травня, 2022

Миколаївські воїни-інтернаціоналісти отримали відзнаки від міського голови

Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич зустрівся з воїнами-інтернаціоналістами та вручив їм взнаки. Більше на mykolaiv-yes.com.ua.

Про це повідомляється на сайті Миколаївської міської ради. 

Під час зустрічі очільник міста зауважив, що в Миколаєві приділяють чимало уваги до ветеранів усіх воїн. Щоб вирішувати їхні проблеми, в Миколаєві створили управління у справах ветеранів. Його очолив кіборг Олександр Терещенко, який до цього працював у профільному міністерстві. Крім того, цими питаннями займається заступник міського голови Юрій Степанець, який також має бойовий досвід. Олександр Сєнкевич закликав воїнів-інтернаціоналістів активно співпрацювати з ними.  

Юрій Степанець розповів, що зараз в Миколаєві проживає майже шість з половиною тисяч ветеранів війни. З них – півтори тисячі – це учасники бойових дій, що відбувались на території інших держав. Також для підтримки військових працює програма “Турбота”, де передбачено житло для цієї категорії населення. На цей рік на придбання житла для військових і ветеранів виділено п’ять мільйонів гривень. Крім цього, на ремонт житла ветеранів закладено ще один мільйон гривень.