Неділя, 14 Серпня, 2022

Без паніки: підвіз продовольства до магазинів Миколаєва буде

Незважаючи на те, що Миколаїв продовжує тримати оборону, запаси продовольства у магазинах та супермаркетах міста тануть на очах. Проте городяни можуть не переживати, підвезення продовольства до магазинів Миколаєва буде. Про це повідомив міський голова Олександр Сєнкевич у ході прямого ефіру у соцмережах Фейсбук та Інстаграм увечері 4 березня. Докладніше на mykolaiv-yes.

Насамперед, нестача продовольства пов’язана з тим, що з початком війни жителі міста кинулися до магазинів по всьому місту, змітаючи продукти з полиць. Як наслідок, фінансово забезпечені миколаївці закупилися продовольством вдосталь, а малозабезпечені верстви населення (пенсіонери, багатодітні сім’ї та ін.) залишилися без можливості придбати потрібні продукти. По-друге, постала проблема з підвозом продовольства до магазинів зі складів, адже більшу частину часу мости у місті перебувають у розведеному стані для забезпечення недоступності проходу для ворожих машин через Миколаїв.

Під час прямого ефіру мер Сєнкевич уточнив, що у мережевих магазинах міста продовольство знайти ще можна. У разі, якщо в домі припасів немає зовсім, а матеріальне становище скрутне, Олександр Сєнкевич порекомендував звертатися за допомогою до бомбосховищ міста. Там запаси продовольства є, і вони поповнюватимуться.

Поки що до Миколаїва підвозять продовольство щодня, у тому числі й продукти тривалого зберігання, підсумував мер.

.