Середа, 25 Травня, 2022

У Миколаєві депутат міськради просить мера встановити у парках урни з собакопакетами

 

У Миколаєві депутат міської ради Владислав Єнтін звернувся до мера Олександра Сєнкевича, директора департаменту ЖКГ Сергія Коренева та влади з проханням встановити у парках та скверах урни зі спеціальними собакопакетами. Єнтін зауважив, що має домашнього улюбленця та від лиця всіх власників собак висловив прохання забезпечити їх відповідною зручністю, щоб вони могли прибирати екскременти за чотирилапими друзями, пише mykolaiv-yes.com.ua.

Відповідну ініціативу вже реалізовують в Одесі. Місцеві інформаційні ресурси вже анонсували, що найближчим часом собачники зможуть взяти пакети у парку та викинути на утилізацію їх в урни. Всього заплановано встановити 106 комплектів урн з собаковакетами. Для того, щоб привчити собачників до культури вигулу, на урнах буде розміщена інструкція з користування, а самі вони будуть оснащені антивандальними кришками. Варто зауважити, що реалізація цієї ініціативи обійдеться Одеському бюджету майже пів мільйона гривень. 

1

Єнтін пропонує місцевій владі реалізувати такий проект і в Миколаєві. Він переконує, що завдяки появі урн та собакопакетів у вільному доступі, городяни можуть насолоджуватися прогулянками по чистим доріжках місцевих парків та скверів. 

Городяни цю ідею підтримали і зауважили, що чимало власників вже ходять на прогулянку з такими пакетами та прибирають за своїми улюбленцями. Поява таких урн, захищених від звичайного сміття, значно підвищить відповідальність господарів. На жаль, існує вірогідність, що користуватись пакетами будуть не лише власники собак, але і всі інші громадяни, які захочуть отримати безкоштовні пакети. Миколаївці будуть тягти пакет за пакетом, поки не закінчиться весь рулон. 

Відкритим залишається питання бродячих тварин, яких у Миколаєві надзвичайно багато. Вони гуртуються в зграї по 3-7, а подекуди і 10 особин, тому городяни щодня вимушені ризикувати, проходячи повз, або змінювати свій маршрут.