Субота, 21 Травня, 2022

У Миколаєві молодик кинув в офіс відомого адвоката коктейль Молотова

У Миколаєві, вночі 1 червня, невідомий молодик намагався підпалити офіс відомого Адвокатського об’єднання Володимира Тимошина. Напад стався близько третьої ночі. Про це власник офісу дізнався після сигналу з пульта охорони, що надійшов о 3:14 ночі, та одразу прибув на місце подій. Про інцидент Володимир Тимошин повідомив на своїй сторінці у соціальній мережі. Далі на mykolaiv-yes.

Виявилось, що о 2:52 ночі  невідомий молодик жбурнув у двері офісу скляну пляшку з коктейлем Молотова. Проте, вона не розбилася від удару об залізні двері, а відскочила на газон, де і загорілася. В результаті цього почалось загоряння дерева та трави.  На місце подій терміново виїхали співробітники охорони, які і затушили невелику пожежу. 

Після цього до офісу фіксувати правопорушення прибули правоохоронці. Володимир Тимошин вважає, що для розкриття злочину у поліцейських достатньо доказів, в тому числі і записів з відеокамер, де повністю зафіксовано дії невідомого. Тепер палію загрожує кримінальна відповідальність: від 5 до 8 років позбавлення волі, відповідно до ст. 15 ч. 2 ст 399 УК України. 

Варто зауважити, що Володимир Тимошин відомий миколаївський адвокат, який у 2019 році балотувався у народні депутати по 129 округу від політичної партії “Опозиційний блок”. Зауважимо, що це була вже третя спроба адвоката пройти у Верховну Раду. У 2006 році він балотувався від “Партії Честі”, а в 2012 від “Україна вперед!”. Тоді він обурювався, що народні обранці у більшості випадків голосують за законопроекти, які не бачили в очі. Проте, виграти на виборах йому так і не вдалося. Зараз він є членом виконавчого комітету Миколаївської міської ради та третейським суддею Міжнародної торгової палати. 

У Миколаєві його гарно знають, адже він неодноразово був захисником у суді депутата Ігоря Копійки, людей Михайла Тітова та Олексія Пеліпаса, а також Олега Шевчука.