Субота, 21 Травня, 2022

Віце-мер Андрієнко вичитав перевізників, на яких надходили скарги від миколаївців

На сайті міської ради з’явилася інформація, що заступник мера Юрій Андрієнко організував зустріч із перевізниками, на роботу яких часто скаржилися городяни останнім часом: маршрути 50, 2 та 23, пише mykolaiv-yes.com.ua.

Раніше стало відомо, що мешканці Миколаєва почали масово скаржитися у мережі на довгі черги на зупинках.

Розмову з перевізниками було проведено 4 листопада. З’ясувалося, що на 50-му маршруті, з 20 машин, зараз працюють максимум 15, оскільки решта водіїв наразі взяла лікарняний з підтвердженим діагнозом коронавірус. А увечері на маршруті залишається всього 4 машини, яких, звичайно, мало для перевезення городян. Для забезпечення перевезень 50-м маршрутом декількома днями раніше владі довелося направити комунальні автобуси №51 до Корабельного району. Юрій Андрієнко наголосив, що таких ситуацій допускати не можна, а перевізник має виконувати умови договору. В іншому випадку, віце-мер пообіцяв організувати новий конкурс та обрати іншого перевізника.

Скарги на 23й маршрут стосувалися режиму роботи. Спочатку були встановлені такі умови: у години пік (з 6:00-10:00 у ранковий час та 15:00-22:00 – вечірній) перевізник може використати короткий маршрут Корениха-Варварівка, Варварівка-Ц. Ринок, також у зворотному напрямку, а решту часу – возити людей у ​​звичайному режимі. Проте з’ясувалося, що перевізник використовуав короткий маршрут упродовж усього дня. Андрієнко пояснив, що таких ситуацій допускати не можна, слід чітко дотримуватись встановлених правил, а інформація про режим роботи маршрутних таксі, із зазначенням тимчасових рамок роботи та маршруту в конкретні години, має бути доступна і в салоні, і на кінцевих зупинках.Фото користувача Ольга В. з групи Contact Center при Миколаївській міській раді